reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie Warszawa

reklama
Dzięki dziewczyny za rekomendacje. Na tyle na ile się teraz rozeznałam szpitale maja III stopnie referencyjności, III stopień to właśnie z patologia ciąży itp. Wiec wiadomo tam jest więcej cesarskich itp. Może znacie ale podsyłam ranking szpitali te których interesuje cesarskie to czerwony kolor dla dziewczyn co chcą naturalnie zielony i żółty jest wyznacznikiem - w pierwszej kolumnie Link do: Gdzie rodzić - wyszukiwarka: szpitale, porodówki - lokalizacje, opinie, oceny - mazowieckie - Warszawa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również miałam cesarkę, zabieg wykonywałam w Iatrosie wszystko trwało minuty i też podobnie jak Ty stresowałam się tym wszystkim, bardzo bałam się porodu, a wszystko trwało kilka minut i dzidzia była na świecie :) ja osobiście nie wyobrażam sobie rodzić siłami natury i mnie bardzo uspokajała sama myśl o tym że będę rodzić CC a nie SN. Najważniejsze to nie daj się zwariować swoim myślom ;)
 
Hej dziewczyny. Ja chce cc na życzenie. Orientujecie się czy w Warszawie jest w ogóle taka opcja i w jakim szpitalu ?
 
reklama
reklama
Do góry