reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie Warszawa

Pewnie ż każdego indywidualna sprawa.
Mam 35 lat, zaliczyłam wpadkę nie jestem gotowa na dziecko, dziewczyno proszę nie masz 16 lat

Gratuluje Pani psycholog. Nie mierz prosze wszystkich swoją miara. Nie marzyłam o dziecku wiec nie jestem przygotowana merytorycznie. Ludzie ile w Was jest nienawiści to sie w głowie nie mieści. Myślałam ze jesteśmy tutaj by sobie doradzać i sie wspierać w wyborach a nie osadzać i głupio komentować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podbijam temat :) chętnie dowiedziałabym się który szpital w Warszawie jest najlepszy (a zwłaszcza w zakresie patologii ciąży) ? Jak narazie ja już 3 przetestowałam i na żaden nie zdecyduje się :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Co to znaczy ze 3 już przetestowalas? My jak na razie myślimy o Medicover, ale chciałabym moc mieć tez inne opcje. Dopiero zaczynamy robić rozeznanie, myślałam ze tutaj może ktos coś doradzi, ale chyba to nie działa :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co to znaczy ze 3 już przetestowalas? My jak na razie myślimy o Medicover, ale chciałabym moc mieć tez inne opcje. Dopiero zaczynamy robić rozeznanie, myślałam ze tutaj może ktos coś doradzi, ale chyba to nie działa :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kiniuk bo nikt tu nie ma takich problemów jak Ty. Większość z nas marzy o dziecku...
Tutejsze przyszłe mamy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej i walczą o SN.
Cesarskie cięcie powinno być robione kiedy nie ma szans na poród siłami natury, każdy lekarz Ci to powie. I to nie jest tylko moje zdanie czy fanaberia ale fakt.
Teraz juz możesz mnie znienawidzic bo powiedziałam Ci prawdę.
 
Kiniuk bo nikt tu nie ma takich problemów jak Ty. Większość z nas marzy o dziecku...
Tutejsze przyszłe mamy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej i walczą o SN.
Cesarskie cięcie powinno być robione kiedy nie ma szans na poród siłami natury, każdy lekarz Ci to powie. I to nie jest tylko moje zdanie czy fanaberia ale fakt.
Teraz juz możesz mnie znienawidzic bo powiedziałam Ci prawdę.

Piszesz grzecznie wiec nie widzę powodu by Cię nienawidzieć :) nadal to jednak nie jest odpowiedz na moje pytanie. Znam kupę osób które miały cc na własne życzenie i twierdzą ze przy kolejnym tez sie na nią zdecydują niestety nie sa z moich okolic. To każdego indywidualna sprawa. Czytam to forum i dziwie sie ze ludzie krytykują sie tak wzajemnie nie znając sie ani swoich sytuacji w życiu. Strasznie to przykre
 
podziwiam kobiety które rodzą naturalnie... I to jescze bez znieczulenia,ja sie nigdy nie zdecyduje i jeżeli mam wybór( a każda kobieta powinna mieć ) to dla mnie to jest oczywiste... Nie jestem gotowa na taka atrakcje.. I nie czuje sie z tego tytułu ani winna ani gorsza! I to jak ktoś rodzi to jest jego prywatna sprawa i nikt nie mam prawa osadzać drugiego człowieka,tylko Ten na Górze ma takie prawo..
 
Co to znaczy ze 3 już przetestowalas? My jak na razie myślimy o Medicover, ale chciałabym moc mieć tez inne opcje. Dopiero zaczynamy robić rozeznanie, myślałam ze tutaj może ktos coś doradzi, ale chyba to nie działa :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mam ciąże z komplikacjami i niestety zmuszona byłam do wizyt w szpitalu i z przyczyn różnych za każdym razem do innego się udawałam i jak narazie w żadnym z nich nie chciałabym rodzic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam ciąże z komplikacjami i niestety zmuszona byłam do wizyt w szpitalu i z przyczyn różnych za każdym razem do innego się udawałam i jak narazie w żadnym z nich nie chciałabym rodzic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O rany... nie brzmi to dobrze. Jesteś z okolic Warszawy? Jeden z lekarzy mi zachwalał Kacprzaka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry