reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cesarskie ciecie

ona nie jest tak do końca zaplanowana bo u mnie jest ten problem ze jestem bardzo wąska i najprawdopodobniej nie dam rady urodzić sama chociaż bardzo bym chciała to moje pierwsze dziecko a jestem już w 39 tygodniu i mam coraz wiecej pytan i nie moge sie juz doczekac tego porodu
 
reklama
To że "jesteś bardzo wąska" to są słowa lekarza? Bo jeśli tak to faktycznie może skończyć się cc, ale już powinnaś o tym wiedzieć.
Skoro lekarz nie dał Ci skierowania na cc to chyba chce żebyś spróbowała urodzić sn.
 
tak miezyli mnie i wyszlo ze jestem ciut za waska ale lekarz powiedzial ze ostateczna decyzje podejmie w szpitalu jak juz zglosze sie do porodu bo duzo bedzie zalezec od malego
 
No to prawdopodobnie będzie chciał żebyś urodziła sn.
A cc się nie bój. Najważniejsze żeby maluszek był zdrowy. Powodzenia.
 
nie boje sie wrecz przeciwnie chciala bym zeby to bylo juz a tu trzeba czekac i to nie wiadomo jak dlugo jeszcze choc powiem szczerze ze juz jestem tym czekaniem zmeczona juz bym chciala urodzic to moje szczescie
 
Do góry