reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie

reklama
Dziewczyny ja to wg jestem zielona jeśli chodzi o cc. Po co wg oni zakładają ten cewnik? I jak długo go trzeba mieć później? Kurde przeraża mnie też to troszkę :/
 
Wiolcia po znieczuleniu od cycków w dół czujesz tylko mrowienie, więc jakoś sikać trzeba :tak: przeważnie 12h masz cewnik, tyle ile musisz leżeć po zabiegu..
 
aha, czyli później jak już położna powie, żeby wstać to najpierw ściągną ten cewnik?
Kurde sorki za głupie pytania ale ja na serio o tym pojęcia nie mam:p z biologii zawsze uczyłam się na pamięć :p a nigdy nie miałam żadnej operacji ani nikt z rodziny i nie miałam z tym styczności :p
 
Też o cc nic nie wiem w sumie jakoś nawet nie pomyślałam o cewniku. Ale mam jeszcze inne pytanie jak już każą mi się umyć to co z opatrunkiem i tą świeżą jakby nie było raną?
 
reklama
Do góry