reklama

Cesarskie cięcie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Mamaiwiki, 30 Wrzesień 2016.

Tagi:
Status Tematu:
Pierwszy wpis w tym temacie jest wpisem Wiki i może być edytowany przez wszystkich zarejestrowanych użytkowników o odpowiednich uprawnieniach.
  1. Mamaiwiki

Mamaiwiki Początkująca w BB

Witam. 5 lat temu mialam 2 zabiegi na przepuchline pachwinowa. Teraz jestem w 6 miesiacu ciazy i już odczuwam bol na bliznie. Czy bede miala cc?

2. xBUMx

xBUMx ... życie cudem jest ...

Z tym pytaniem to chyba do lekarza. On decyduje czy jest szansa na cc czy nie.

3. reklama
  4. Mamaiwiki

Mamaiwiki Początkująca w BB

5. Sopek

Sopek Moderator

Mamaiwiki Skoro sam lekarz nie wiem to my tutaj na forum tym bardziej nie będziemy umiały Ci odpowiedzieć, pozostaje Ci cierpliwie czekać i pewnie bliżej końca lekarz podejmie słuszną decyzje;-) ;)

6. Elwira 1984

Elwira 1984 Zaciekawiona BB

Witaj wcale niepowiedziane ze bd miec cc moze uda sie silami natury urodzic malenstwo a nawet jezeli to zapewniam cie ze niemasz sie czego bac ja tez mnialam 4 cc i teraz czeka mnie kolejne,stracha mam...

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Status Tematu:
Pierwszy wpis w tym temacie jest wpisem Wiki i może być edytowany przez wszystkich zarejestrowanych użytkowników o odpowiednich uprawnieniach.

Poleć forum