reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Dziewczyny, to ja też dołączam i ze staraniami i z podobnymi dylematami. Mam już dwoje dzieci rok po roku w wieku przedszkolnym. Zawsze jednak chciałam trójkę i wreszcie postanowiliśmy dać szansę opatrzności na spełnienie marzeń.
Czasem się martwię o mój wiek - 36 lat, czasem o to czy aby na pewno jest sens burzyć harmonijny układ w jakim od kilku lat funkcjonujemy. Znajomi się nie dziwią, bo "od zawsze" słyszeli z moich ust, że trójka dzieci to moje rodzinne zen. Za to rodzina jest bardzo sceptyczna, żeby delikatnie rzecz ująć ;). Dla nich już mój przychówek rok po roku był kuriozum.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witamy [emoji6] ja zawsze miałam wizję komplet w aucie [emoji16] wakacje itd zawsze trojeczka i dwoje rodziców. Ale nigdy niezwracalam uwagi na komentarze... Brniemy do przodu i staramy się teraz o trzecie... Mam nadzieje ze w końcu nadejdzie ta upragniona trzecia ciąża [emoji6] teraz 3 cykl i czekam na testowanie. Któraś z was testuje jeszcze w tym miesiącu?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aia który cykl starań? I czy borykasz się z jakimiś problemami zdrowotnymi?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie kończę 1 cs :). Na jutro mam termin @ i ani chybił się pojawi, bo już daje o sobie znać plamieniami ;). No, ale z racji wieku nie śmiałam nawet marzyć o złotym strzale. Póki co z hormonami, jajnikami i wszystkim innym ok. Kiedyś, przed pierwszą ciążą borykałam się z delikatnymi niedomogami fazy lutealnej - niski progesteron w 2 fazie, ale nomen omen w ciążę zaszłam w 7 cs, bez wspomagania. Teraz też dajemy sobie 3-4 cykle "naturalnie" :).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prawidłowo! [emoji16] ja testuje 16.01. Jestem po badaniu piersi, wymazach, oddaniu moczu, krwi do badań. I po badaniach tarczycowych. Puki co jest okey chodź wiadomo zdrowa para stara się do roku nawet [emoji6] nie liczenia cud chodź z pierwszą dwójka nie mialam problemów. Od tamtego czasu schudłam 26 kg. Ale skoro badania w porządku to chyba jest ok[emoji4] no nic ja czekam na testowanie [emoji6]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzia - oby to było ostatnie testowanie :) Ja chyba nie załapię się nawet na testowanie w tym miesiącu, bo ewidentnie okres się zbliża. Moją dwójkę miałam za każdym razem za pierwszym razem, więc teraz to czekanie nieco frustruje.
 
Andzia - oby to było ostatnie testowanie :) Ja chyba nie załapię się nawet na testowanie w tym miesiącu, bo ewidentnie okres się zbliża. Moją dwójkę miałam za każdym razem za pierwszym razem, więc teraz to czekanie nieco frustruje.
Dokładnie miałam to samo.. Obydwie za pierwszym strzałem

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mierzycie tempke? Wspomagacie Sie czymś? Może testy owu? Jak to u was jest?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja do wczoraj brałam tabletki anty, więc czekam na krwawienie po odstawieniu i dopiero potem na normalne cykle.
Zamierzam mierzyć temp. bo zawsze ładnie u mnie było widać owulację właśnie po temperaturze :) (zanim zaczęłam brać tabletki)
Na chwilę obecną nie planuję więc testów owulacyjnych. Chyba, że np po pół roku bez efektów stracę cierpliwość... :D
 
Do góry