reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

Oj,o centrum SPA to tez marze,ale chyba sporo kasy na to pojdzie...
To ja chyba w tym tygodniu sie wybiore do fryzjera na pasemka.Jak sie takiej jednej fryzjerki pytalam czy na farbe da sie zrobic pasemka,to powiedziala ze roznie bywa,ale z doswiadczenia wie ze na farby Pallete to marnie lapie jasna farba..
Ja jezeli hcodzi o masarze to czasami moge liczyc na Bartka- ona lubi to robic,a w miedzy czasie wyczysci mi tez plecki jezeli cos tam sie na nich "zagniezdzilo" ;) :laugh: ,ale dawno tego nie robil :-[
Kiedys mielismy taka umowe ze jak jest mecz,a ja nienawidze,to mu pozwalalam ogladac tylko jak mi pomasuje plecki ;D ...no i masowal bidak,jak sie chcialo pilke ogladac
 
reklama
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Benita swietny watek. co do lakierow to ja takze podpisuje sie za INGLOTEM. poprostu sa super. ja lubie malowac paznokietki i strasznie nie lubie kiedy nie sa pomalowane :) (one mnie wtedy poprostu bola ::) )

a ja z wielka checia poszlabym sobie na saune (jeszcze nigdy nie bylam ) a potem na solarium :) - marzy mi sie piekna opalenizna ale nie bez przesady 8)
 
Benitka ty spryciulo ;D ;D ;D

ja z inglotem, tez mam dobre doświadczenia, czasami też kupuję lakiery w takich malutkich buteleczkach jak mam ochotę na jakiś odjechany kolor , który wiem, ze użyję najwyżej dwa razy

a co do polerowania paznokci i trzymania się na nich lekieru potwierdzam co pisze Kinga, na wypolerowanych czyli gładkich lepiej i dłużej się trzyma
 
benita_29 pisze:
Karolkaz,ty to mi dalas dziewczyno pomysl na nowy watek z tym tematem o mydelkach...
Benita- nawet się niespodziewałam że mój opis pachnących mydełek da innym natchnienie.......... :) :)

Co do lakierów rzeczywiście Inglot jest ok, ale ostatnio odkryłam coś fajnego mianowicie lakier firmy Essence trzyma się jak żaden i do tego jest w małym opakowaniu i niedrogi ok.8,5 zł.
Ta sama firma ma też cały arsenał kosmetyków do pielegnacji paznokci np. żel do skórek w kulce , piling do skórek- wypróbowałam na swoich pazurkach i polecam bez dwóch zdań Firma ta dostała nagrodę Twojego Stylu Doskonałaość Roku. Polecammm!!!! Do nabycia w Perfumieriach Douglas i Czasmi w Sephorze lub sklepie internetowym.

Muszę powiedzieć że ja zawsze staram się w wolnej chwili poświęcić trochę czasu dla siebie (tzw. targowisko próżności heheheh). Moje pewniki kosmetyczne , które działają szybko i skutecznie i pozwalają ładnie wygladać a co najważniejsze nie kosztują majątek to :

moja ukochana maszeczka bankietowa Dermiki (z drobinkami złotka tylko dla cery Tłusztej mieszanej i normalnej) koszt 20 zł za 6 saszetek-starcza na długoooo.Cera jest po niej piekna!!!

teraz odkryłam także maszeczkę La roche-Posay HydraPhasenawilża i zmiękcza - koszt 9 zł za dwie saszetki

ale bezkonkurencyjne jak dla mnie są tabletki do kąpieli Sephory!!!!!!!!!! sprzedają je na sztuki lub w zestawie (zestaw opłaca się bardziej),
poza tym Kupuję w Sephorze kosmetyki kolorowe - są produktem firmowym tej sieci perfumerii- mają doskonałej jakości fluidy czy kremy koloryzujące i super korektor w kompakcie (jeśli ktoś ma cerę z problemami ) i piękne ciecie do oczu. Wszystko za naprawdę rozsądne pieniądze. :) :) :) :) :) :) :)
 
ale wątek!!! Wątek próżności ;D ;D

asioczek jak Cię zobaczyłam w tej wannie to mało nie spadłam z krzesła! ::)
 

Co do lakierów rzeczywiście Inglot jest ok, ale ostatnio odkryłam coś fajnego mianowicie lakier firmy Essence trzyma się jak żaden i do tego jest w małym opakowaniu i niedrogi ok.8,5 zł.
Ta sama firma ma też cały arsenał kosmetyków do pielegnacji paznokci np. żel do skórek w kulce , piling do skórek- wypróbowałam na swoich pazurkach i polecam bez dwóch zdań Firma ta dostała nagrodę Twojego Stylu Doskonałaość Roku. Polecammm!!!! Do nabycia w Perfumieriach Douglas i Czasmi w Sephorze lub sklepie internetowym.

Muszę powiedzieć że ja zawsze staram się w wolnej chwili poświęcić trochę czasu dla siebie (tzw. targowisko próżności heheheh). Moje pewniki kosmetyczne , które działają szybko i skutecznie i pozwalają ładnie wygladać a co najważniejsze nie kosztują majątek to :

moja ukochana maszeczka bankietowa Dermiki (z drobinkami złotka tylko dla cery Tłusztej mieszanej i normalnej) koszt 20 zł za 6 saszetek-starcza na długoooo.Cera jest po niej piekna!!!

teraz odkryłam także maszeczkę La roche-Posay HydraPhasenawilża i zmiękcza - koszt 9 zł za dwie saszetki

ale bezkonkurencyjne jak dla mnie są tabletki do kąpieli Sephory!!!!!!!!!! sprzedają je na sztuki lub w zestawie (zestaw opłaca się bardziej),
poza tym Kupuję w Sephorze kosmetyki kolorowe - są produktem firmowym tej sieci perfumerii- mają doskonałej jakości fluidy czy kremy koloryzujące i super korektor w kompakcie (jeśli ktoś ma cerę z problemami ) i piękne ciecie do oczu. Wszystko za naprawdę rozsądne pieniądze.
Coś mi nie wyszło i zamieściłam swój tekst w cudzym cytacie
 
Boze,juz zaczynam miec wyrzury sumienia ze zamiast o maluchach,rozgadalysmy sie o kosmetykach i takie tam  ::)  ::) Aaaale chyba zasluzylysmy,co?!!  :p Ja na temat roznych kosmetykach to szaleje- lubie kupowac roznego rodzaju szminek,cieni do oczu i tak dalej,a co do wanny i roznych olejek i plynow to wogole swiruje...aczkolwiek ostatnio sie troche zaniedbalam.
Wlasnie mam ochote ostatnio kupic sobie cienie o kolorze jasnym zielonym czy cos w tych odcieniach ale nie wiedzialam jakiej marki- to moze zajrze do Sephory...a lakier kupie Inglota jak tak bardzo go sobie chwalicie.  :)
Co do opalania w solarium,to ja jednak wole zima,bo wtedy jakos sie chumor odrazu poprawia.Ostatnio jak bylam w ciazy i mialam dolki to sie zastanawialam nad swiatloterapia ale ponoc to bardzo droga extra...
 
Ja dzis kupilam korektor rozstępów z Loreala. Bede go nakładac na piersi tylko nie wiem czy moge bo karmie a tam nic nie jest napisane. najwyzej poczeka na połce.
 
Potwierdzam, Inglot jest ok i w fajnej cenie :) I fakt, paznokieć wypolerowany lepiej trzyma lakier. Tylko, że jak komuś się rozdawają to co zrobić? Pomóżcie!!! Podczas ciąży było w miarę ok, a teraz paznokcie dramta o włosach nie wspominam...
 
reklama
catherinka pisze:
Potwierdzam, Inglot jest ok i w fajnej cenie :) I fakt, paznokieć wypolerowany lepiej trzyma lakier. Tylko, że jak komuś się rozdawają to co zrobić? Pomóżcie!!! Podczas ciąży było w miarę ok, a teraz paznokcie dramta o włosach nie wspominam...
Katherinka,z pewnoscia Cie moge uspokoic ze z wlosami juz w krotce bedzie o.k U mnie odrazu po porodzie nie wypadaly,ale zaczely gdzies miesiac temy czyli 4 miesiace po.No i tak okropnie wypadaly ze przy myciu,przy czesaniu,na poduszce po nocy znajdywalam dokladnie garstki swoich wlosow.Koszmar!!!Myslalam ze naprawde zostane bez wlosow,nigdy do tej pory tak mi wlosy jeszcze nie wypadaly.No i trwalo to gdzies tez z miesiac...niestety nie krocej.No i nagle pewnego ranka sie obudzilam i zauwazylam ze na poduszce bylo znacznie mniej wlosow niz do tej pory ;D No i teraz juz wypadaja tak normalnie,pojedynczo...w sumie najbardziej to poptrafi mi Majeczka wyrwac z glowy ;) ;D
 
Do góry