reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

reklama
catherinka- odradzam polerowanie jest szkodliwe, nawilażaj i jeszcze raz nawilżaj paznokcie- odżywkami lub wmasowuj krem lub są takie żele do skórek nawilżają także paznokcie -są błyszczące i mniej się łamią (np. essence żel do skórek ok.8 zł) Naprawdę polecam!!!!!!!!!!!!!! :) :)
 
Ja też lubię lakiery INGLOTA :) i cienie do powiek też sobię chwalę tej firmy

co do wypadania włosów to było koszmarnie ::)
wszędzie po domu zbierałam...
ale od tygodnia gdzieś zauważam poprawe
 
No oby dziewczyny z tymi włosami oby!
Co do polerowania, muszę to robić troszeczkę jeśli chodzi o końcówki paznokci, bo inaczej nie dałabym rady - strasznie mi się rozdwajają :( Mam taki pilniczek 4-ro krokowy i nim piłuję. Choć ostatnio staram się raczej jaknajmniej polerować i widzę poprawę :)
 
rany, dziewczyny, mi co prawda wlosy wcale nie wypadaja, ale za to zaczelam siwiec !!! :( Normalnie moja mama znalazla na mojej glowie cala garsc BIALYCH wlosow :( No i jak tylko wroce od rodzicow do domu to pedze do fryzjera sie ufarbowac. Nie wiem tylko czy sie zdecydowac na sliwke czy na ciemny braz... ?
 
Aniu, u mnie to samo, ale jeszcze dodatkowo strasznie mi wypadają, a paznokcie bardzo łamią :(

Ja już drugi raz farbowałam od porodu :). Zrób sobie taki kolorek, w którym najlepiej się czujesz, ja np. lubię bardzo oberżynę, ale farbuję się ciągle na brązik :)
 
A ja odkad przestalam polerowac paznokci i usowac skorki,to przestaly mi sie lamac.A ze mam w tej chwili zupelnie krociutkich paznokci to nawet nie uzywam pilniczka ale zwykle nozyczki.Ogladalam kiedys wlasnie o pilniczkach- coraz czescie odradzaja tych metalowych a polecaja szklanych bo niby nie powoduja takiego rozdwajania sie i chronia plytke paznokcia.Nie wiem czy to prawda ale dla proby sobie kupilam juz szkalengo pilnika i zobaczymy.
 
Catherinka: ja biorę na włosy silicę. ale Ty karmisz Filippo więc na razie odpada. dobra jest też odżywka z Farmony. jest w zielonym pudełku. ja ją kupuję w herbapolu na szewskiej.

w ramach relaksu kupiłam sobie wczoraj lakier, potem pojechaliśmy do outletu i mężuś kochany kupił mi sandałeczki w ramach relaksu, bo Piotrek wczoraj wściekle wył przez ponad godzinę i za nic niie dał się uspokoić. jak ochrypł to przestał. ::)
 
reklama
Oj z włosami to u mnie katastrofa. Wypadają całymi garściami, wszędzie ich pełno ::) I trwa to już parę miesięcy :(
Kinga - a jakie witaminy bierzesz?
Za to kupiłam wreszcie szampon koloryzujący, bo poprzedni mi już się zmył. Tylko jeszcze nie znalazłam czasu, żeby zafarbować ;)
 
Do góry