reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

tereska 50 to moje marzenie, jak narazie waga nieugięcie pokazuje 56:wściekła/y:

ja od dzisiaj zaczęłam zimne prysznice.......wr...strasznie nieprzyjemne, a apropo kremików to ja lubie firmy eveline, taki w różowym opakowaniu:tak:
 
reklama
jak mój biust zmarźnie to wyglada idealnie skóra jest obkurczona, cholera inaczej to działa niż u faceta jak jemu zimno to niefajnie bo sprzęt skurczony do niczego się nie nada;-) w takim razie na siebie muszę kierować na maxa nastawioną klimę a na mojego misia podgrzewaną poduszkę elektr:-p
 
Pytia - kurde to ja tyle waże przy 153. a mi sięmarzy dlaej te moje 48-49kg i muszę to osiągnąć, bo sięwścieknę. tylko kurka słodyczy mi się strasznieeeeeeeee chce
 
ja od dzisiaj zaczęłam zimne prysznice.......wr...strasznie nieprzyjemne, a apropo kremików to ja lubie firmy eveline, taki w różowym opakowaniu:tak:

Ja też kupiłam ostatnio ten Eveline, zobaczymy, czy bedzie jakiś efekt. A co do zimnych pryszniców to toleruję je wyłącznie po saunie i to tez na krótko. Jakoś nie moge się zmusić... Jak dla mnie okropne uczucie...
 
reklama
tereska 50 to moje marzenie, jak narazie waga nieugięcie pokazuje 56:wściekła/y:

ja od dzisiaj zaczęłam zimne prysznice.......wr...strasznie nieprzyjemne, a apropo kremików to ja lubie firmy eveline, taki w różowym opakowaniu:tak:
Maga- ja także uzywam ten rozowy evline ..jest fajny ładnie pachnie ..i chyba działa uzywam go 2 miesiące i efekt jet
 
Do góry