reklama

chcę córeczkę :)

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez katuskowo, 29 Lipiec 2016.

1. katuskowo

katuskowo Początkująca w BB

dziewczyny wiem ,że nie ma 100% metody na dziewczynkę ale może jakieś dobre rady? :)
    mamy juz dwóch synków i postanowiliśmy ,ze zdecydujemy sie jeszcze na jedno dzieciątko...
    marzę aby do naszego grona dolączyła córcia...
    może znacie jakieś czary mary ,żeby pomóc w tym marzeniu ;)
    p.s. metoda z beretem i gwizdaniem nie pomaga he he

2. iga2421

iga2421 Fanka BB :)

Podobno jak się współżyje parę dni przed owulacją to jest wtedy większa szansa na dziewczynkę. Plemniki męskie są szybsze ale krócej żyją więc gdy przytulacie się w dniach owulacji jest większe prawdopodobieństwo na chłopca, za to plemniki żeńskie są wolniejsze ale dłużej żyją i gdy przytulanie ma miejsce parę dni przed owu to jest większa szansa na dziewczynkę:)
    Ale to tylko taka teoria i nie musi się sprawdzić:) Wszystko zależy od faceta. A w twojego męża rodzinie jest więcej facetów czy kobiet?

3. reklama
  4. witch84

witch84 Fanka BB :)

A ja słyszałam teorię, że jak dziecko pierwsze słowo mówi "mama" to kolejna będzie córeczka, a jak "tata" to będzie synek. BTW u mnie się sprawdziło.
    Poza tym jak powyżej - teoria zwiększa szansę na córeczkę o jakieś 2% ;)

5. katuskowo

katuskowo Początkująca w BB

ta metoda u nas się nie sprawdziła drugi synek był 3 dni przed owulacja he he tak mój mąż jest jedynakiem ma rodzenstwo cioteczne i jest i siostra i brat...i teraz tak siostra ma dziewczynke i chlopca,brat dwoch chłopców...ja natomiast mam brata rodzonego i on ma syna,mam siostre cioteczna i ona ma dwoch synów...

6. iga2421

iga2421 Fanka BB :)

Chodzi głównie o twojego męża bo to do niego zależy płeć. Kobiety mają tylko chromosomy X co oznacza że kobiece a mężczyźni mają XY czyli kobiece i męskie. Widocznie u twojego męża przeważają chromosomy X ale to wcale nie wyklucza tego że możecie mieć dziewczynkę.
    Mój tata bardzo chciał mieć chłopca i próbował 5 razy:D w efekcie 5 dziewczyn, mój teść marzył tak jak wy o córce- trafiła się za 4 razem a potem był jeszcze jeden chłopak:D
    Tak więc można próbować różnych metod ale natura i tak zrobi swoje:)

7. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

W necie jest sporo wskazówek na temat jak zwiększyć prawdopodobieństwo urodzenia dziecka określonej płci. Nie wiem czy to działa ale nic nie tracisz próbując. Istnieje hipoteza, że współżyjąc w momencie owulacji zwiększa się prawdopodobieństwo urodzenia chłopca. Natomiast współżycie kilka dni po owu jest na dziewczynkę. Moje pierwsze dziecko jest rzeczywiście z końca cyklu i jest dziewczynką. Teraz jestem w ciąży z drugim i to faktycznie było celowane w chłopca. Posiłkowałam się testami owulacyjnymi. Rzeczywiście będzie chłopczyk także i Tobie życzę powodzenia :)

Poleć forum