reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce mi zabrać dzieci.. Potrzebuje porady.

Dołączył(a)
16 Styczeń 2018
Postów
2
Z góry przepraszam za chaos.. ale jeszcze mnie nerwy trzymają, a co do postu sama nie byłam pewna czy zakładać .. ale już sama nie wiem co robić i chyba nie mam sił na to wszystko. Otóż mam 2 Dzieci z mężczyzną, z którym od jakiegoś czasu nie układało się. Skrótem - za mało mu imprez, wymyślił sobie że potrzebuje się rozerwać i wychodzić sam raz na tydzień na imprezę i więcej chodzić do kolegów na piwo jak to ujął.. wcześniej zdarzały się również awantury za to , że np spóźniłam się 6 min jak wracałam skądś, a on sam spóźnial się po 5h, wczesnej Nawet mi nic nie mówiąc.. po prostu nie liczył się ze mną ani z moim czasem i sama o to często też robiłam mu awantury.. i tu może był mój błąd, chociaż sama nie wiem bo wystarczyło mówić prawdę , nie kłamać jak on to robił za każdym razem..

Ogólnie właśnie po jednej awanturze, po tym jak mi oznajmił że potrzebuje się wyszaleć i więcej wychodzić na imprezy zabrałam dzieci i pojechałam do swojej matki. W tym czasie poszedł do łóżka z inną.. ale twierdzi, że to nie była zdrada bo przecież pojechałam do matki, wyprowadziłam się i jak to powiedział " potraktowałas mnie jak śmiecia zostawiając samego na święta dlatego poszedłem z inną do łóżka.."

Zamiast przemyśleć to wszystko, zrozumieć ze popełnia błąd.. wymyśla sobie imprezy będąc ojcem 2 dzieci..

To po prostu idzie do łóżka z inną i jeszcze zwala winę na mnie.

Bardzo mnie to zabolalo,ale dla dzieci chcialam mu wybaczyć..

Przyjechałam do niego , żeby spędził też troszke czasu z dziećmi i powiedziałam że mogę spróbować dać mu ostania szansę, bo to już nie pierwszy raz coś takiego z jego strony..

Ale co? Na drugi dzień powiedział,ze idzie na domówkę sam, bo obiecał koledze który mu zawsze pomaga że przyjdzie i że to ostatni raz..

Znowu pokazał mi że w ogóle ze mną się nie liczy i poszedł na tą imprezę, byłam jeszcze kilka dni, w ogóle się nie starał, ciągle gdzieś wychodził..

Było dalej to samo dlatego ostatecznie mu powiedziałam że nie wrócę do niego.. to jeszcze rzucil tekstem że co ja myślałam, że kwiaty dostanę..

Powiedziałam, że Dzieci zabieram ja..

To mi odpowiedział ,że postara się,zeby on je zabrał i że udowodni, że Jestem chora psychicznie.

Przez niego od miesiąca biorę leki na uspokojenie i tabletki nasenne.. Powiedział że pokaże je w sądzie i że nie mogę zajść się dziećmi w takim stanie. Mam Chyba depresję.. zrujnował mi tak życie i dalej próbuje rujnować, a ja już nie mam sił na to wszytko.

Sama mu proponowalam wizyte u psychologa, ale twierdzi że mu nie potrzeba..

Sama mam ogromne problemy przez niego , ale jestem tego świadoma i starałam się mu pomóc tak samo jak sobie..Ma strasznie ciężki charakter z wygórowanym ego.

Nie mam już pomysłów co mogę dalej próbować robić,

Niestety jestem również uzależniona od niego finansowo , twierdzi Że u mojej matki nie ma warunków żeby mieszkać tam z dziećmi.. a on zapewni dziaciakom wszystko. Mimo wszystko nie pozwolę, by dzieci zostały z nim..

Co Wy o tym wszystkim myślicie? Może chociaż tutaj ktoś mi pomoże.

Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź.
 
reklama
Rozwiązanie
Póki co dzieci są ze mną, Narazie sobie radzę.. choć będzie ciężko. On jest upartym człowiekiem i zamiast pomyśleć o dobrze dla dzieci to robi wszystko, by postawić na swoje..

Głowa do góry, poradzisz sobie, on robi wszystko żeby po prostu wygrać, żeby ci pokazać ze on rządzi, ale nie martw się, tak jak pisały dziewczyny, nie jest tak łatwo zabrac mamie dzieci. I dobrze wiesz ze skoro jemu w głowie imprezy to tak naprawdę nie ma ochoty zajmować się dziecmi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
reklama
Póki co dzieci są ze mną, Narazie sobie radzę.. choć będzie ciężko. On jest upartym człowiekiem i zamiast pomyśleć o dobrze dla dzieci to robi wszystko, by postawić na swoje..

Głowa do góry, poradzisz sobie, on robi wszystko żeby po prostu wygrać, żeby ci pokazać ze on rządzi, ale nie martw się, tak jak pisały dziewczyny, nie jest tak łatwo zabrac mamie dzieci. I dobrze wiesz ze skoro jemu w głowie imprezy to tak naprawdę nie ma ochoty zajmować się dziecmi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie
Do góry