reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chcę zobaczyć.....

mogę się wtrynić?
ta jest wyjątkowo mało rodzinna
url

to też nie wygląda zachęcająco
05_xmas_tree.jpg

można i tak...
christmas.jpg
 
reklama
Nasz brzdąc jest wszystkiego ciekawy, wszystko go interesuje i wszystkiego musi spróbować i dotknąć więc w tym roku (tak się zastanawiamy z mężem), że chyba nie będziemy mieć tradycyjnej choinki, a może tylko jakąś miniaturkę niedostępną dla niego, dlatego ta ostatnia choinka to niezły pomysł, może go wykorzystamy?? :-) Ale by się wszyscy zdziwili co by nas odwiedzili :confused:
 
"Inna" to jest ta srebrno-różowa:-) . Ostatnia ikeowska trochę - podoba mi się! I dzieciaki by jej krzywdy nie zrobiły:-)
 
Kinuś, fantastycznie się spisałaś !
Szósteczka z minusem, a minusa daję Ci za brak wiary w siebie. Twoje choinki są obłędnie paskudne, no może poza tą ostatnią, która raczej na "inną " lampę podłogową mi wygląda niż na choinkę w ogóle.... :-D

Kinuś, czego sobie Twoje sprawne oko zyczy ?
 
Oj Kinuś trafiłaś w temat bezbłędnie. Maja wprost uwielbia historię o Piotrusiu Panie, oczywiście zawsze jest Piotrusie, Krzyś Jasiem, a ja ... krokodylem... :-D

Chcesz Piotrusia Pana filmowego, czy bajkowego ?
Williamsa czy Disneyowskiego zielonoludka ?
A może jeszcze jakaś inna wizja Cię ogarnęła, i do jej ucieleśnienia dążysz ? :-D

Proszę o podpowiedź :-D
 
reklama
reklama
Do góry