reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcemy chłopca czy dziewczynkę??? :)))))

Czy podany ‘kalkulator’ płci w twoim przypadku działa???

  • tak

    Głosów: 40 40,4%
  • nie

    Głosów: 59 59,6%

  • Wszystkich głosujących
    99
Nam wychodzi dziewczynka, zobaczymy czy się sprawdzi.
Rozbawił mnie za to komentarz pod kalendarzem:
"Oczywiście, kalendarz ten istnieje naprawdę, a wielu twierdzi i jego dokładność wynosi ponad 50%." - hmmm...50% wynosi napewno, a może nawet 51 ;)
 
reklama
Witam. Mnie się nie sprawdziło 2 razy, w obu przypadkach wychodzi mi dziewczynka, a mam dwóch fantastycznych synków, z czego się z resztą bardzo cieszę!
 
mi wyszedł chłopiec , no i chłopca chcemy ;) przeczucia mam na chłopca,ale czy będzie , to inna sprawa ;)
 
Ja bym chciała synusia ale mąż córcie. Z testu wyszło że bedzie dziewczynka ale nie ważna płeć ważne żeby zdrowe i silne na świat przyszło.

U mnie też wyszło że będzie dziewczynka, ale póki co jeszcze płci nie znamy i myślę podobnie jak Ty, tzn nieważna płeć ważne że zdrowe, silne, a kochane będzie i tak równie mocno :-)

A mozemy wiedzieć na kiedy masz termin?
 
U mnie dziewczynka zobaczymy czy tak bedzie chciala bym coreczke i moj M jest swiecie przekonany ze to dziewczynka hehe no ale zobaczymy :-)
 
reklama
Do góry