reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcemy chłopca czy dziewczynkę??? :)))))

Czy podany ‘kalkulator’ płci w twoim przypadku działa???

  • tak

    Głosów: 40 40,4%
  • nie

    Głosów: 59 59,6%

  • Wszystkich głosujących
    99
reklama
Ja drugą bym chciała dziewczynkę, ale jako, że przytulanko było w dniu owulacji (lub chwilę później) to powinien być chłopak. Na dziewczynkę trzeba podobno polować przed owulacją. A ten kalendarz mi się nie sprawdza - pierwsza powinna być dziewczynka a jest chłopiec. Chyba ten kalendarz jest troszkę nieaktualny, bo według niego powinnam mieć 30 lat, a mam 32 :) A szkoda :)
 
Witajcie dziewczyny,
Mi wyszła dziewczynka... Ale od samego początku nastawiam się na chłopca... I tak jakoś czuję w głębi serca, że będę miała synka :) Zobaczymy :)
 
Cocosowa ja od poczatku bylam nastawiona na chlopaczka-tez czulam ze bedzie chlopak,nawet z moim M.sie zalozylam :) ....i przegralam!! Bo 3 razy USG pokazalo cipulke:)) ale i tak sie ciesze ze Nadia bedzie z nami-oby zdrowiutka!
 
Witam
jestem nowa na forum. wg kalendarza chinskiego pierwsza wyszla mi coreczka a urodzil sie chlopczyk, Teraz jestem w drugiej ciazy i z kalendarza wychodzi chlopczyk:)
na usg lekarz powiedzial ze chyba chlopczyk a ja mam przeczucie ze to jednak dziewczynka - okaze sie za 7 tygodni na porodowce:):-)
 
reklama
Do góry