reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcesz być na liście? napisz nam swoje dane

Witajcie listopadowe mamusie.Ja rowniez chcialabym dolaczyc do was:)Moj babel ur. sie 4.11.2006,wazyl 3550 i mial 55cm, na imie ma Karol, porod odbyl sie przez cc,ze wzgledu na kompikacje(maluszkowi zaczelo slabnac tetno, bo odklejalo sie lozysko), w znieczuleniu ogolnym.Maz byl przy mnie i jako pierwszy zobaczyl nasze szczescie.Maly ma teraz dwa zeby, wazy 9,5kg, ma 77cm i nadal jest glownie na cycu:)Pozdrawiamy inne Szczescia:)
 
reklama
Kolezanki na moja prosbe Aletka zrobila porzadek i wszystkie komentarze do niekomentowalnych watkow przeniosla tutaj :-)
 
Witam, chcę do was dołączyć z moim małym Słoneczkiem. Karen urodziła się
20 listopada 2006r. o godz. 8.24, ważyła 2950 i mierzyła 50 cm, urodzona przez cesarskie cięcie. Pozdrawiam wszystkie Mamusie :-)
 
Witam Was drogie mamuśki listopadowe:)
Mam na imie Magda i postanowiłam do Was dołaczyc za namową miłej mamuski którą poznałam w Krakowie i która tutaj klika:-). Mój synek ma na imię Filipek i bedziie i bardzo miło z Wami klikać i dzielic sie wyczynami synka jak również posłuchac rad i popatrzec jak rosną Wasze dzieciaczki:-)
pozdrawiam Was gorąco!!!!!!!!!!
 
wooow...super że jest nas coraz więcej. oby tylko nie skończyło się na jednym poście;-)
 
reklama
Witamy nowe mamusie i nowe listopadowe dzieciaczki:-) i tak jak napisała Anii żeby tylko na jednym poście się nie skończyło;-)więc zapraszamy do pisania:-)
 
Do góry