reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcesz być na liście? napisz nam swoje dane

chciałabym dołączyc do tej listy :-) 29.XI.2006 r o godz.6.33 urodziłam córeczkę Amelkę waga 3080g długośc 52cm siłami natury:-)
Pozdrawiam!
 
reklama
:-)czesc chciałabym także dołączyc do waszej listy,urodziłam córke GABI 19 listopada,waga 4050,55 cm długości,poród siłami natury
 
Cześć.
Mój synek urodził się drugiegi listopada 2006 roku. Mam też córeczkę urodzoną ostatniego października 2001 r. Adaś zaczął chodzić, gdy skończył 10 miesięcy a teraz biega jak mało kto. Poza tym ma sześć ząbków i sam je:happy2:
 

Załączniki

  • listopad 015.jpg
    listopad 015.jpg
    319,3 KB · Wyświetleń: 156
Hej witajcie
też chciałabym się dopisać, częściej jestem na forum majowe mamy 2008 bo tak tak za kilka dni rodzę (mam nadzieję). ale mam też synka Kubusia, cudowny smyk, więc chętnie tu zaglądam.
- Kerry1 - Marta- 29 - Opole- 21.11.2006, synek Jakub
 
Ja muszę sie przyznać bez bicia, że nie wiem, jak mam napisać na priv, dlatego troszkę tu zaśmiecę i podam te dane, które są istotne i byłabym wdzięczna też za info jak napisać wiadomość na priv:
Szymek urodził się o 2.25, ważył 3100 i mierzył 51 cm
 
reklama
Do góry