reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chemia jako sposób na niepłodność

reklama
No cóż...
Autorko, nie wiem o jaką chemię ci chodzi, fajnie byłoby jakbyś podała więcej szczegółów, wtedy można byłoby się lepiej odnieść do tematu.

Na pewne problemy zwiazane z niepłodnością stosuje się od około 20 lat accofil. To lek na białaczkę. Może stąd przekonanie, że "chemioterapia leczy niepłodność".
 
Może chodzi o taka chemię? Taka na pewno pomoże, o ile się w nią zaopatrzysz, weźmiesz za porządki zamiast czytać głupoty i to powielać 🤦‍♀️
 

Załączniki

  • 550762db-cfdf-4471-8541-347d64d6f3fa.jpg
    550762db-cfdf-4471-8541-347d64d6f3fa.jpg
    114,9 KB · Wyświetleń: 60
Ogólnie uważam, że nie które odpowiedzi były nie miłe. Ja nie powielam głupot bo nie mówię że to działa, że to jest. Po prostu ktoś mi o czymś takim powiedzial,wydawalo mi się to absurdalne dlatego napisałam na forum bo wiem, że tutaj dziewczyny wiedze mają ogromną bo są w temacie od lat...
Co do chemii to nie mam zielonego pojęcia co to za leki, czy to dokładnie cytostatyki czy może immunosupresja....
 
Ogólnie uważam, że nie które odpowiedzi były nie miłe. Ja nie powielam głupot bo nie mówię że to działa, że to jest. Po prostu ktoś mi o czymś takim powiedzial,wydawalo mi się to absurdalne dlatego napisałam na forum bo wiem, że tutaj dziewczyny wiedze mają ogromną bo są w temacie od lat...
Co do chemii to nie mam zielonego pojęcia co to za leki, czy to dokładnie cytostatyki czy może immunosupresja....
Cytostatyki to też immunosupresja.
Pytanie może nie było zbyt precyzyjne i dlatego wywołało oburzenie (co ja rozumiem, choć nie pochwalam). Na tym forum dziewczyny są gotowe spróbować wszystkiego, co przeczytają (na przykład test ciążowy z proszku do pieczenia albo inseminacja kubeczkiem menstruacyjnym). Chemioterapia jako leczenie niepłodności nie jest śmieszna tylko po prostu groźna.
 
Wydaje mi się, że chodzi po prostu o nazewnictwo - ktoś coś nazwał chemią. Bo jeśli coś innego to też trudno mi sobie to wyobrazić - cykle brania chemii są bardzo różne, jej skutki uboczne również.
 
reklama
Do góry