reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cherbatniki be be od kiedy

nutka13

Mama Wiki iAmelci
Dołączył(a)
11 Czerwiec 2008
Postów
1 087
Miasto
TUREK
Witam mam pytanko czy moge podawac mojej niuni cherbatniki be be z mlekiem mala ma 5 miesiecy.dalam jej 2 małe i nic jej niebylo a bardzo jej smakowalo.
 
reklama
Witaj Nutka13. Moja Julka ma prawie 6 miesięcy.:tak: Z przysmaków je już chrupki Flipsy, biszkopty, dostaje chlebek lub bułeczkę i jest przeszczęśliwa. :tak:;-) Myślę że jak Małej nic nie jest to możesz jej dawać. Ja kieruję się tylko i wyłącznie swoją intuicją i rozsądkiem :tak::tak::tak:
Pozdrawiam :-D:-)
 
Dzieki Paula 21.Zaczne jej pomalu wprowadzaca inne smakolyki a nie tylko mleczko ,oczywiscie dostaje kaszki i deserki dostosowane do swojego wieku ale balam sie jej dawac cos innego wiec jeszcze raz dziekuje
 
Nutka nie ma sprawy :-):-):-)
Pamiętaj! Ufaj tylko sobie. To Ty jesteś mamą swojego dziecka :tak:;-)
Julka próbowała też kilka innych rzeczy. Dostała polizać lizaka i mambę... Nie mówię że je to, ale pobudzamy kubeczki smakowe...;-):tak:Skórka od chleba albo kawałek bułeczki to niezła frajda dla Julci... :-D:-D:-D
Jakoś nic jej się nie dzieje od niczego.
Zacznij po malutku od chrupków kukurydzianych. One się ładnie rozpuszczają, Mała się nie zakrztusi i nie udławi :tak: są raczej bezpieczne.
 
Jeśli chodzi o cherbatniki to moja niunia jadła i wcina do tej pory Petitki ;-) Lepiej jej się je gryzie niż te Be-be czy jakieś inne :tak:
 
Witam !!!!

Moj synek na roczek i tez daje mu cherbatniki juz jakies 3 miesiace bardzo mu smakuja az mu sie uszy trzesa :) probowalam tez mu juz dawac takie specjalne ciastka dla dzieci z firmy HIPP ale niestety to mu nie bardzo podchodzilo bardzo sie kleja i szczeze mowiac smakuja na NIC a wiec odradzam jakby ktos chcial sprobowac... serdecznie pozdrawiam
 
moja też chętnie wsuwa, ale niestety musiałam przestac - w nich jest masło, a młoda jest uczulona na mleko. 2 herbatniki i pyszczek ma czerwony jak burak. Za to po biszkoptach nic sie nie dzieje. plus wafle ryżowe bezcukrowe - pycha. No i chrupki.
 
ja mam w tym wieku synka i tez daje bułkę , biszkopta i maluch uczy sie je jesc nawet zjadł sam niepoduszona truskawke!! oczywiście wszystko pod okiem rodzica i jak powiedziały dziewczyny wierz swojej intuicji!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mojemu maluchowi zaczęłam podawać jak miał właśnie 5 miesięcy. A kukurydziane chrupki wcinał jeszcze wcześniej. Jeśli Twojej malutkiej smakują herbatniki to ja nie widzę problemu :-) A jeśli boisz się że się zaksztusi to poprostu zamocz je w herbatce. Zrobią się strasznie mięciutkie i smaczne :-)
 
Do góry