reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chicco Baby hug 4in1

Paula1996

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2021
Postów
33
Hej wszystkim, mam pytanie odnośnie tego łóżeczka chicco Baby hug 4in1, czy jest warty kupna i czy dziecko może spać w nim w nocy przy naszym łóżku sypialnianym?
 
reklama
Moim zdaniem jest zdecydowanie warty zakupu. Dla nas od początku przyjścia na świat córki był po prostu niezastąpiony - kiedy dziecko, jest maleńkie, możesz mieć je zawsze przy sobie - Baby Hug ma kółka i można łatwo zmieniać lokalizację - od kuchni, do salonu, czy wychodzić na taras.
W gorące dni dziecko się nie grzało, ponieważ łóżeczko jest siatkowane, co jest jego naprawdę sporą zaletą. Później wykorzystywaliśmy Baby Hug jako siedzisko - jak chcieliśmy spokojnie zjeść, dostawialiśmy łóżeczko do stołu w pozycji półsiedzącej - widziała co się dzieje i wszyscy byli zadowoleni :)
Co do spania, przespała kilka nocy u teściów, było ok, ale używamy na co dzień używamy Next2Me.
A i nad łożeczkiem jest taki panel z melodyjkami i światełkami, co jest dodatkową zaletą :)
 
Też bardzo polecam :) Niezastąpiony do opieki nad dzieckiem w ciągu dnia, noc moim zdaniem spokojnie może przespać, ale raczej noworodek, a nie np. 6 miesięczny bobas, który się juz bardzo wierci :)
 
Również bardzo polecam ! Moja córcia należy do dziecka, które musi widzieć, że ktoś jest obok, uwielbia jak się do niej mówi i spędza z nią czas. Dzięki temu jestem w stanie zrobić obiad, czy tez posprzątać dom. Zawsze mam ją na oku. Jak była noworodkiem to na początku w nim spała w nocy. Teraz za dnia czasami jest tam odkładana na drzemki.
 
Do góry