reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

chicco baby hug 4w1

Mrs.mama

Aktywna w BB
Kochana, a praktykujesz Go w nocy ? mam małe mieszkanko raptem 40 pare metrów i nie jestem w stanie kupić dostawki i łóżeczka do jazdy po domu. Dlatego zależy mi na praktycznej rzeczy , która nie zagraci mi mieszkania.
Niestety w nocy maluch spi w lozeczku dostawnym ktore nota bene jak BH jest na kolkach i czasami jezdzi po calym mieszkaniu...W Baby Hugu tylko drzemki w ciagu dnia😊 @natt1996 zdecydowalas sie na cos?

reklama

Casablanca1234

Fanka BB :)
Witam kochane, pisze odnośnie chicco baby hug 4w1, a mianowicie czy sprawdziło się to Wam na tyle, aby z czystym sumieniem polecić komukolwiek ? , czy bardziej używałyście w ciągu dnia czy również potraktowałyście to jako dostawkę ? Mam dylemat nad zakupem, dlatego chciałabym poczytać chociaż troszkę opinii doświadczonych już mamusiek 😘
Jeśli to twoje pierwsze dziecko to może ci się sprawdzić. Ja nie zdecydowałam się na nie. Mało bezpieczne jak ma się już w domu jedno dziecko. Kupiliśmy Chicco forever( pisze w skrócie) mało że sprawdzi się jako lozeczko- dostawką to jeszcze przyjechać w inne miejsce nim można.

CallMePoppy

Zaciekawiona BB
Jeśli to twoje pierwsze dziecko to może ci się sprawdzić. Ja nie zdecydowałam się na nie. Mało bezpieczne jak ma się już w domu jedno dziecko. Kupiliśmy Chicco forever( pisze w skrócie) mało że sprawdzi się jako lozeczko- dostawką to jeszcze przyjechać w inne miejsce nim można.
Właśnie też się zrobiliśmy zmianę z Magico na Forever. Jest świetny! Czasami odkładam córkę jak np. sprzątam sypialnie itd i łóżeczko jest na tyle duże, że się w nim bawi. Bardzo podoba mi się to, że jest tak miękko wykonane, młoda nie raz już zaliczyła upadek prosto na buzię, a nic jej nie było. U teściów jest drewniane i nie raz już był płacz :D

Do góry