reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chicco baby hug - kolory, modele, zdjęcia?

Eve90

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2022
Postów
76
Dziewczyny, po długich namysłach nad koszem mojżesza (piękny, ale starcza na krótko 😍🥺) , kołyską i chicco baby hug, zdecydowałam się na tę ostatnią opcję. I tutaj mam dylat - w sklepie stacjonarnym na wystawie mogłam zobaczyć tylko szary, a widziałam, że mają sporo opcji kolorystycznych i rodzajów tapicerek do wyboru. Czy mogłabym Was prosić o zdjęcia Waszych? Nie do końca ufam zdjęciom na stronie 😅 Jesli sa tu mamy korzystające już z baby hug to może mogłybyście dodatkowo podpowiedzieć jak z funkcjonalnością jasnych modeli - białych, bezowych, turkusowych? Nie ma problemu z utrzymaniem czystości?
 
reklama
Hej. Ja mam jasny szary i w sumie się nie brudził do ok 4-5 miesiąca... potem może troszkę brzegi... ale super bo jego się zdejmuje do pralki i jak nowy.
 
Cześć. Ja się mogę podzielić zdjęciem beżowego huga (mam do kompletu bezowe next2me). Wygląda cudnie w połączeniu z kolorami ziemi. Przez dłuższy czas myślałam o szarym ale zwyciężyło moje poczucie ze hug musi pasować do łóżeczka 🤦🏼‍♀️. A, że nasza sypialnia jest bezowa to łóżeczko jest beżowe no i przez to padł wybór na beżowego huga. Myśle, że ładniejszego nie ma ;). Nie widać tez śladów po palcach (jak pewnie na białym), a najczęściej korzystam by mały był ze mną w kuchni wiec o zabrudzone ręce nietrudno…. Ślady da się zmyć mokrymi chusteczkami, nawet czekoladę, sprawdziłam 😆
 

Załączniki

  • C737B9A7-8A83-4F91-8266-8BBD0DA9C205.jpeg
    C737B9A7-8A83-4F91-8266-8BBD0DA9C205.jpeg
    562,1 KB · Wyświetleń: 134
Hejka, my mamy taki jasny szary, kierowałyśmy się przede wszysdkim uniwersalnością w wyborze 😊 Jeśli chodzi o zabrudzenia łomatko ile to razy mała albo ja dotknęłyśmy brudną ręką 🙈 ale bez problemu się pierze, są suwaczki, można łatwo zdjąć obicie.
 

Załączniki

  • inbound5504376073175999112.jpg
    inbound5504376073175999112.jpg
    260 KB · Wyświetleń: 111
Ja się zdecydowałam na beżowy dla mojej dziewczynki (i mysle, ze dla chlopaka tez sie nada, specjalnie bralam taki uniwersalny). Jest piękny, mogę wrzucić zdjęcie, ale jak wrócę z urlopu :)
 
Cześć. Ja się mogę podzielić zdjęciem beżowego huga (mam do kompletu bezowe next2me). Wygląda cudnie w połączeniu z kolorami ziemi. Przez dłuższy czas myślałam o szarym ale zwyciężyło moje poczucie ze hug musi pasować do łóżeczka 🤦🏼‍♀️. A, że nasza sypialnia jest bezowa to łóżeczko jest beżowe no i przez to padł wybór na beżowego huga. Myśle, że ładniejszego nie ma ;). Nie widać tez śladów po palcach (jak pewnie na białym), a najczęściej korzystam by mały był ze mną w kuchni wiec o zabrudzone ręce nietrudno…. Ślady da się zmyć mokrymi chusteczkami, nawet czekoladę, sprawdziłam 😆
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć. Ja się mogę podzielić zdjęciem beżowego huga (mam do kompletu bezowe next2me). Wygląda cudnie w połączeniu z kolorami ziemi. Przez dłuższy czas myślałam o szarym ale zwyciężyło moje poczucie ze hug musi pasować do łóżeczka 🤦🏼‍♀️. A, że nasza sypialnia jest bezowa to łóżeczko jest beżowe no i przez to padł wybór na beżowego huga. Myśle, że ładniejszego nie ma ;). Nie widać tez śladów po palcach (jak pewnie na białym), a najczęściej korzystam by mały był ze mną w kuchni wiec o zabrudzone ręce nietrudno…. Ślady da się zmyć mokrymi chusteczkami, nawet czekoladę, sprawdziłam 😆
Faktycznie wygląda pieknie ❤️
 
Do góry