reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chicco I-Move..opinie??

Ria

Dołączył(a)
9 Luty 2012
Postów
1
Witam cieplutko.
Jestem na etapie wybierania wozka i powiem szczerze,ze wpadl mi w oko Chicco I-Move , tak jak w Orbicie ma obracane siedzisko o 360 stopni,ale z ta roznica ,ze spacerowka rozklada sie na plasko do spania .
Czy ktoras z forumowiczek ma do czynienia z tym wozkiem i moze napisac jak sprawuje sie w uzytkowaniu??
Z gory dziekuje za wszelkie opinie:)
 
reklama
Witaj ja nie mam zaufania do marki Chicco. Kupiłam łóżeczko turystyczne tej firmy. Przy drugim użyciu podarło się na szwach. Miałam też krzesełko do karmienia, które było tak skonstruowane, że gdy moje 8 miesięczne dziecko mocniej się oparło to rozkładało się do pozycji półleżącej. Później była afera z chiccowskimi fotelikami samochodowymi, które podczas wypadku nie zdawały egzaminu. W wielu innych miejscach Europy wycofali wózki Chicco (Trio coś tam), bo zawierały ołów. W Polsce były dostępne i świetnie się sprzedawały. Siostra kupiła spacerówkę Chicco tak się powyginał stelaż, że po krótkim czasie użytkowania wózka nie dało się złożyć.
Zatem ja osobiście marce Chicco mówię nie. Być może miałam pecha, być może trafiłam na jakieś wyjątkowe egzemplarze. Może najlepiej sprawdź jakiś ranking produktów dla dzieci i rodziców może inni wiedzą coś więcej o wózkach Chicco.
 
Hej! Może napisał by ktoś coś więcej na temat tego wózka? Żadna z Was go nie kupiła? Ja go widziałam ostatnio w sklepie i tak mnie oczarował że teraz mam dylemat...
 
Do góry