reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chinski kalendarz wersja tylko dla kobiet ciezarnych z 2019/20

Kala34

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2020
Postów
34
Przypadkiem usunelam poprzedni post więc ponawiam :)

Zapraszam do zabawy ...

Chinski kalendarz płci , ale tylko dla kobiet które zaszły w ciąże w roku 2019/20.

W pionie odszukujemy przedział lata w jakich się urodzilysmy i w ten sposób uzyskujemy nasz wiek według lat chińskich, natomiast w pionie odszukujemy date poczęcia naszego dzieciątka.
Następnie sprawdzamy jaka płeć wychodzi nam w tabeli i zostawiamy komentarz czy płec się pokrywa z tą ktora podana jest w kalendarzu :)

Wstawiam 2 kalendarze jeden dla mamuś które zaszły w Ciąże w roku 2019 a drugi dla tych które zaszły w ciaze w 2020 . Proszę dokładnie przyjrzeć się kalendarza i data bo nie jest to kalendarz taki jak wszystkie inne :p

Miłej zabawy :))

Screenshot_20200429-230938_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20200429-230953_Samsung Internet.jpg
 
reklama
Wychodzi chłopiec. Urodziłam dziewczynkę :)
Tak na marginesie, z chińskiego kalendarza 2 razy z 3 u mnie się NIE sprawdziło [emoji2372]
 
Jeśli dobrze rozumiem to ja 09.1993 a ciąża w terminie 30.08 / 29.09 (beta 10.09- 0.2 z kolei 20.09- 146) wiec na pewno ten okres czasu a usg połówkowe wykazało chłopca więc się nie sprawdziło [emoji16]
 
U mnie się zgadza :) Pierwszą ciążę straciłam, ale śniła mi się dziewczynka od samego początku, a z drugiej mam synka- też od początku mi się śnił.
 
Do góry