reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chipsy to trucizna!

wiccanka- przysmak świętokrzyski ma spulchniacze a do tego jest potwornie tuczący.Może i zdrowszy do chipsów ale żadnych wartości odżywczych oprócz węglowodanów.
 
reklama
A co do reklam- chipsy nie są reklamowane jako przekąska dla dzieci ale znam kupę produktów reklamowanych jako specjalnie dla dzieci- np jogurty- taki Muller froop- który ma tablicę Mendelejewa w składzie albo mleczna kanapka- ani ona mleczna ani kanapka.
 
To samo mozna powiedzieć na temat płatków śniadaniowych, jogurtów, słoiczków dla dzieci, petitków, bananów i reszty śmieciowego jedzenia. Jedna frytka kupiona w Mc-u przekracza 1000 krotnie dopuszczalne dobowe spożycie akrylamidu dla dziecka o wadze 22kg. Bez komentarza.
Pozdrawiam mamusie - świadome tego co jedzą :)))
 
Moje dzieci nie wiedza co to chipsy i mam nadzieje ze dowiedzą sie jak najpóźniej... Widziałam kiedyś w sklepie jak córka kładła się na ziemie z nerwów zeby mama jej chipsy kupiła a ta za ostatnie pieniądze zamiast kupić chleb kupiła w końcu chipsy... masakra normalnie :no:
 
Święta racja, na szczęście rośnie świadomość tego co jemy, ale to wciąż za mało. Prowadzę bloga o naturalnych sposobach w wychowywaniu dzieci, chciałam Was serdecznie zaprosić, być moze znajdziecie tam inspiracje dla Waszych rodzin.
naturalnie dziecko
Polecam i pozdrawiam
 
czipsy są rakotwórcze, chodzi o tłuszcz na którym są wysmażane, ale też gwoli prawdy to głównie czynniki genetyczne decydują o tej chorobie
 
Spróbujcie chipsów z jarmużu - moim zdaniem są o niebo lepsze niż "prawdziwe" chipsy, a przy tym zdecydowanie zdrowsze i mniej kaloryczne.
 
reklama
Byłam kiedyś uzależniona od chipsów, teraz mogłyby dla mnie nie istnieć. Początkowo je zastępowałam tymi zdrowymi z jabłek, szpinaku, jarmużu
 
Do góry