reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

chłopak, czy dziewczynka? pomocy!!

Rozwiązania
0
Kobietki mam 20tc ciaży 3 tygodnie temu byłam u lekarza powiedział, że na 80% mamy dziewczynke, dzisiaj bylam i jeszcze innego i też stawia na dziewczynkę :D ale na 100% nikt mi jeszcze nie potwierdził, co myślicie? nie mam jeszcze żadnych ciuszków, a chce zaczać już kupować :)

Załączniki

reklama

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Dziewczynka bez dwoch zdan

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Ewii

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
Dziewczynka wątpię żeby coś się "podwinęło"
zawsze możesz na początek kupić trochę uniwersalnych a i nie kupuj dużo w rozmiarze 56 bo dzieciaki rosną jak na drożdżach a zawsze można dokupić jakby brakowało a zostać z połową rozmiarówki ani razu nie założoną to nie problem

K8y

Rozwiązania
0
Gratulacje to dziewczynka:) moja ma podobne zdjęcie:)

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Pierw spojrzałam na zdj później opis. Więc wygląda na to, że wszyscy stawiają na dziewczynkę.
Tu USG mojego chłopca w podobnym tygodniu:

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

olcia1718

Rozwiązania
41
Pierw spojrzałam na zdj później opis. Więc wygląda na to, że wszyscy stawiają na dziewczynkę.
Tu USG mojego chłopca w podobnym tygodniu:

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Chlopiec jak malowany hehe

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry