reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopak, czy dziewczynka? pomocy!!

Dołączył(a)
28 Luty 2018
Postów
1
Kobietki mam 20tc ciaży 3 tygodnie temu byłam u lekarza powiedział, że na 80% mamy dziewczynke, dzisiaj bylam i jeszcze innego i też stawia na dziewczynkę :D ale na 100% nikt mi jeszcze nie potwierdził, co myślicie? nie mam jeszcze żadnych ciuszków, a chce zaczać już kupować :)
 

Załączniki

  • polki.jpg
    polki.jpg
    97,6 KB · Wyświetleń: 280
reklama
Dziewczynka [emoji4] wątpię żeby coś się "podwinęło"
zawsze możesz na początek kupić trochę uniwersalnych [emoji4] a i nie kupuj dużo w rozmiarze 56 bo dzieciaki rosną jak na drożdżach a zawsze można dokupić jakby brakowało a zostać z połową rozmiarówki ani razu nie założoną to nie problem [emoji1]
 
Pierw spojrzałam na zdj później opis. Więc wygląda na to, że wszyscy stawiają na dziewczynkę.
Tu USG mojego chłopca w podobnym tygodniu:
1519927502-11825383c7f95bd0-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry