reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Chłopak czy dziewczynka. Rodzę w 2019.

reklama

Carenik

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
U mnie sie sprawdzilo
Z ciekawostek i mitów ciążowych...
Jeśli dziecię w brzuchu skromnie trzyma nóżki razem i się zasłania to większa szansa, ze jest to dziewczynka.
Chłopaki podobno już od pierwszych momentów to ekshibicjonisci. Pokazują się z każdej strony na monitorze :p

DarkAsterR

Rozwiązania
2
U mnie tez. U mojej znajomej tez.
Ale mimo wszystko traktuje to jako mit. Interesujący, ale mit. Pełno tych ciążowych mitów.
Powinien być jakiś wątek, gdzie byśmy się wymieniały ciążowym mitami..

jeag

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie znam ciążowych, ale znam pociążowy jeden: nie wolno przekroczyć przez dziecko w sensie np. bawi się na podłodze, akurat w przejściu to żeby dziecko nie umarło to trzeba je obejść. Taki mit sprzedała babcia mojego męża.

Fado123

Rozwiązania
2
Z ciekawostek i mitów ciążowych...
Jeśli dziecię w brzuchu skromnie trzyma nóżki razem i się zasłania to większa szansa, ze jest to dziewczynka.
Chłopaki podobno już od pierwszych momentów to ekshibicjonisci. Pokazują się z każdej strony na monitorze :p
U mnie dokładnie tak było ;D Zasłaniała się do 21 tyg ha haha a koleżanka wiedziała już miesiąc wcześniej że będzie chłopiec , a jest między nami tydzień różnicy

reklama

jeag

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ta, a jak urodzisz koniecznie czerwona wstążeczka, chroni przed złymi duchami

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ja słyszałam o srebrnej łyżeczce odstraszającej niedobrych zmarłych :p
Po kształcie brzucha można określić płeć dziecka. Okrągła piłeczka to dziewczynka, jakiś inny nie okrągły ksztalt to chłopiec.

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry