)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chłopak czy dziewczynka. Rodzę w 2019.

reklama

MamamaK

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dopiero teraz przeczytałam, temat mi umknął . Chłopak, chłopak, wiadomo już chyba od 16/17 tyg.ciazy. W rodzinie prawie same dziewczyny, objawy wskazywały też na dziewczynkę A tu proszę. Ale cieszę się bardzo na syna , każde zdjęcie usg i kopnięcie zbliża nas coraz bardziej Aktualnie 25+2 I cukrzyca ciążowa;(

Tangerieme

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja mam dziewczynkę i brzuszek ucieka mi na boki. Wiec kształt brzucha do płci moim zdaniem to zabobon jak łyżeczka, czerwone wstążki na wózek, itp.

MamamaK

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja mam dziewczynkę i brzuszek ucieka mi na boki. Wiec kształt brzucha do płci moim zdaniem to zabobon jak łyżeczka, czerwone wstążki na wózek, itp.
Chociaż wszyscy twierdzą, że ciąża mi służy, że ładnie wyglądam itp, a podobno chłopak urody nie zabiera,więc może trochę prawdy jest w tych zabobonach:)

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Chociaż wszyscy twierdzą, że ciąża mi służy, że ładnie wyglądam itp, a podobno chłopak urody nie zabiera,więc może trochę prawdy jest w tych zabobonach:)
Tez słyszałam, ze córka zabiera matce urodę a ja będąc w ciazy z Gabi wyglądałam chyba najlepiej w całym swoim życiu. Gładka skóra, lśniące oczy, grube włosy i paznokcie jak u tygrysa.
A teraz z chłopakiem to jedyne co mam to gładka skore. Cała reszta, niestety, nie nastąpiła. Składam zażalenie na naturę #sarkazm.

sheerah24

Rozwiązania
0
U mnie dwoch ginekologow obstawia dziewczynke po usg prenatalnym w 12tc, juz jedna coreczke mam w domu :)
Ciekawe czy na polowkowych sie potwierdzi. Mi to szczerze mowiac wszystko jedno, aby zdrowe - ale czuje jakos, ze raczej coreczka

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U mnie dwoch ginekologow obstawia dziewczynke po usg prenatalnym w 12tc, juz jedna coreczke mam w domu :)
Ciekawe czy na polowkowych sie potwierdzi. Mi to szczerze mowiac wszystko jedno, aby zdrowe - ale czuje jakos, ze raczej coreczka
ja też miałam takie przeczucie, że będzie córka. Wszyscy obstawiali syna, ale ja wiedziałam swoje i tylko się uśmiechałam. Nie poznałam płci dziecka, aż do porodu. Nieźle się wszyscy zdziwili :)

reklama

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
No własnie zrobiłam wszystko bardzo uniwersalnie, neutralne kolory w jasnych stonowanych odcieniach. Tak samo ubranka i rózne gadzety. Uwazam ze tak jest najlepiej. Chyba się się już odchodzi od podziału na niebieski i różowy. Tak samo wózek, to bylo najwieksze zmartwienie mojej teściowej jaki kupię wózek..

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry