reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Chłopak czy dziewczynka. Rodzę w 2019.

reklama

karotka92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2019
Postów
37
Rozwiązania
0
Z wózkiem też miałam przeboje, u mnie nawet nie chodziło o płeć, tylko że wybrałam za ciemny...
że nie pasuje do wózka. Pokazałam mojej mamie fajny artykuł na blogu, ze kolor akurat jest najmniej istotny, liczą się zupełnie inne rzeczy. Wolę mieć ciemny wózek, a i taki mi się podobał a bezpieczny.. nie wiem dlaczego mamy, babcie i teściowe są tak uprzedzone do ciemnych kolorów.
 
Dołączył(a)
14 Marzec 2019
Postów
9
Rozwiązania
0
ja mam lepszą historię, prosiłam lekarza, zeby mi nie nie zdradzał płci dziecka i wygadał się przypadkiem, zupełnie nieświadomie. Eh, no co zrobić.
Co to za artykuł @karotka92 ?
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry