reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka. Rodzę w 2019.

MamamaK

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2019
Postów
30
Cześć dziewczyny
Jak myślicie, Waszym okiem piszcie jaka płeć;).Jestem ciekawa Waszych opinii, może się sprawdzi :)
 

Załączniki

  • received_1504795566324749.jpeg
    received_1504795566324749.jpeg
    41,4 KB · Wyświetleń: 503
reklama
reklama
U mnie tez. U mojej znajomej tez.
Ale mimo wszystko traktuje to jako mit. Interesujący, ale mit. Pełno tych ciążowych mitów.
Powinien być jakiś wątek, gdzie byśmy się wymieniały ciążowym mitami..
 
Nie znam ciążowych, ale znam pociążowy jeden: nie wolno przekroczyć przez dziecko w sensie np. bawi się na podłodze, akurat w przejściu to żeby dziecko nie umarło to trzeba je obejść. Taki mit sprzedała babcia mojego męża.
 
Z ciekawostek i mitów ciążowych...
Jeśli dziecię w brzuchu skromnie trzyma nóżki razem i się zasłania to większa szansa, ze jest to dziewczynka.
Chłopaki podobno już od pierwszych momentów to ekshibicjonisci. Pokazują się z każdej strony na monitorze :p
U mnie dokładnie tak było ;D Zasłaniała się do 21 tyg ha haha a koleżanka wiedziała już miesiąc wcześniej że będzie chłopiec , a jest między nami tydzień różnicy
 
reklama
Do góry