reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka. Rodzę w 2019.

MamamaK

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2019
Postów
30
Cześć dziewczyny
Jak myślicie, Waszym okiem piszcie jaka płeć;).Jestem ciekawa Waszych opinii, może się sprawdzi :)
 

Załączniki

  • received_1504795566324749.jpeg
    received_1504795566324749.jpeg
    41,4 KB · Wyświetleń: 506
reklama
Ja słyszałam o srebrnej łyżeczce odstraszającej niedobrych zmarłych :p
Po kształcie brzucha można określić płeć dziecka. Okrągła piłeczka to dziewczynka, jakiś inny nie okrągły ksztalt to chłopiec.
 
reklama
Dopiero teraz przeczytałam, temat mi umknął . Chłopak, chłopak, wiadomo już chyba od 16/17 tyg.ciazy. W rodzinie prawie same dziewczyny, objawy wskazywały też na dziewczynkę A tu proszę. Ale cieszę się bardzo na syna , każde zdjęcie usg i kopnięcie zbliża nas coraz bardziej Aktualnie 25+2 I cukrzyca ciążowa;(
 
Ja mam dziewczynkę i brzuszek ucieka mi na boki. Wiec kształt brzucha do płci moim zdaniem to zabobon jak łyżeczka, czerwone wstążki na wózek, itp.
Chociaż wszyscy twierdzą, że ciąża mi służy, że ładnie wyglądam itp, a podobno chłopak urody nie zabiera,więc może trochę prawdy jest w tych zabobonach:)
 
Chociaż wszyscy twierdzą, że ciąża mi służy, że ładnie wyglądam itp, a podobno chłopak urody nie zabiera,więc może trochę prawdy jest w tych zabobonach:)

Tez słyszałam, ze córka zabiera matce urodę a ja będąc w ciazy z Gabi wyglądałam chyba najlepiej w całym swoim życiu. Gładka skóra, lśniące oczy, grube włosy i paznokcie jak u tygrysa.
A teraz z chłopakiem to jedyne co mam to gładka skore. Cała reszta, niestety, nie nastąpiła. Składam zażalenie na naturę #sarkazm.
 
U mnie dwoch ginekologow obstawia dziewczynke po usg prenatalnym w 12tc, juz jedna coreczke mam w domu :)
Ciekawe czy na polowkowych sie potwierdzi. Mi to szczerze mowiac wszystko jedno, aby zdrowe - ale czuje jakos, ze raczej coreczka
 
U mnie dwoch ginekologow obstawia dziewczynke po usg prenatalnym w 12tc, juz jedna coreczke mam w domu :)
Ciekawe czy na polowkowych sie potwierdzi. Mi to szczerze mowiac wszystko jedno, aby zdrowe - ale czuje jakos, ze raczej coreczka
ja też miałam takie przeczucie, że będzie córka. Wszyscy obstawiali syna, ale ja wiedziałam swoje i tylko się uśmiechałam. Nie poznałam płci dziecka, aż do porodu. Nieźle się wszyscy zdziwili :)
 
reklama
Do góry