reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka. Rodzę w 2019.

MamamaK

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2019
Postów
30
Cześć dziewczyny
Jak myślicie, Waszym okiem piszcie jaka płeć;).Jestem ciekawa Waszych opinii, może się sprawdzi :)
 

Załączniki

  • received_1504795566324749.jpeg
    received_1504795566324749.jpeg
    41,4 KB · Wyświetleń: 503
reklama
No własnie zrobiłam wszystko bardzo uniwersalnie, neutralne kolory w jasnych stonowanych odcieniach. Tak samo ubranka i rózne gadzety. Uwazam ze tak jest najlepiej. Chyba się się już odchodzi od podziału na niebieski i różowy. Tak samo wózek, to bylo najwieksze zmartwienie mojej teściowej jaki kupię wózek..
 
reklama
Z wózkiem też miałam przeboje, u mnie nawet nie chodziło o płeć, tylko że wybrałam za ciemny...
że nie pasuje do wózka. Pokazałam mojej mamie fajny artykuł na blogu, ze kolor akurat jest najmniej istotny, liczą się zupełnie inne rzeczy. Wolę mieć ciemny wózek, a i taki mi się podobał a bezpieczny.. nie wiem dlaczego mamy, babcie i teściowe są tak uprzedzone do ciemnych kolorów.
 
Do góry