reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a moje lobuzisko (hihi) przy usg krzyzuje nozki jak na zlosc ://// mam nadzieje ze 19 maja sie dowiem a najpozniej 3 czerwca na tym wielkim usg.
 
reklama
Dziś o 9.00 mam wizytę. Po pierwsze mam nadzieję, że wszystko jest OK, po drugie, może dowiem się Kto tam we mnie zamieszkał? On czy Ona?

Dopisek: 06.05.2010, godz. 18.29
Chłopak :-)
 
Ostatnia edycja:
Sugar gratuluję!
To ile już mamy chłopców na forum? Trzeba to zrachować chyba. Ale dziewcyznki zdaje się w mniejszości?
 
Gratuluje wszystkim poznania płci swoich maluszków, ja wciąż czekam bo na prenatalnym mimo, że sprzet pierwsza klasa to dziecię miało nogę na nogę założoną. Kolejna wizyta 19 maja ale wstępnie miała być bez USG, zobaczymy jak będzie z czasem, czy uda sie na uno momento głowicę przyłożyć. Moja mama i siostra już się niecierpliwią bo korci je żeby ciuszku już konkretniejsze od śpioszków, dresów i bodziaków zacząć kupować.
Madlein, nawiązując do Twojego postu z wcześniejszych stron nie uważam, żeby brak mozliwości oceny płci płodu był powodem do zmiany lekarza. Osobiście widziałam wiele przypadków, gdzie mimo dobrego diagnosty i sprzetu, oraz częstych USG płci dziecka aż do momentu porodu nie dało się określić, tak się zdarza bo w dużej mierze to od dziecka zależy, jeżeli na połówkowym nie będzie odpowiednio ułożone do tego żeby płeć określić to potem staję się to coraz trudniejsze a czasami okazuje się wręcz niemożliwe.
 
Zazdroszcze tym Mamuskom ktore wiedza juz jaka plec ma ich maleństwo. Ja bylam w piatek teraz (07.05) i lekarz powiedzial, ze za mala dzidzia, zeby zobaczyc :( i ze dopiero okolo 30 :)O) tygodnia gdzies sie dowiem.

34bwskjopxdga9iq.png


jbt1mewa7eapyzbo.png
 
Zazdroszcze tym Mamuskom ktore wiedza juz jaka plec ma ich maleństwo. Ja bylam w piatek teraz (07.05) i lekarz powiedzial, ze za mala dzidzia, zeby zobaczyc :( i ze dopiero okolo 30 :)O) tygodnia gdzies sie dowiem.

monia140190, nie martw się, ja też wciąż nie wiem. Może na początku czerwca uda mi się coś wyciągnąć od lekarza podczas USG, ale on wygląda na ostrożnego w spekulacjach i pewnie zanim się nie upewni, ciężko będzie coś z niego wydusić ;)
 
Aha, no może sa tacy dokładni , w sumie to moze i lepiej, niz jakby powiedzieli ze syn a bylaby córa a pokoj niebieski :) Efa Pozdrawiam Cie ;) no i reszte Mamusiek ;)

34bwskjopxdga9iq.png
 
Aha, no może sa tacy dokładni , w sumie to moze i lepiej, niz jakby powiedzieli ze syn a bylaby córa a pokoj niebieski :) Efa Pozdrawiam Cie ;) no i reszte Mamusiek ;)

Ja Ciebie tez pozdrawiam monia140190 :)
A pokój dla dzidziusia mam już niebieski - zawsze był niebieski, więc ostatnio w czasie remontu po prostu żaden inny nie przyszedł nam do głowy :)
 
Wy macie dobrze, pokoik dla maluszka mi się marzy. Ale niestety na razie czeka nas mieszkanie u teściów i z maluszkiem w jednym pokoju:(
 
reklama
Ja nadal nie wiem kto w brzuszku siedzi:) ale mam USG polowkowe 7 czerwca juz sie nie moge doczekac.

Dzis w pracy kolezanka powiedziala mi jak sprawdzic plec dziecka smialam sie ze to jakies czary mary:)) Kazala mi nawlec igle na nitke i zawiesic ja nad brzuchem. Jak igla zatacza kolka to bedzie diewczynka a jak kiwa sie do przidu i do tylu czyli taka kreska to chlopak. Ona twierdzi ze za kazdym razem sie jej spelnilo ciekawa jestem czy mi rowniez :))))) Jakos wierzyc mi sie nie chce zeby to mogla sie sprawdzic no bo jak , jak to dziala hmmmmmmm
ak czy inaczaj trzeba czekac na USG:)))))))))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry