reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Muminka

Podwojna mamusia
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2008
Postów
825
Miasto
Dortmund
Dzis bylam u lekarza.Uslyszalam i zobaczylam super wiadomosc! Jednak dziewczynka!!!
Straszie sie ciesze bo jednak chcialm parke a i Filipek zawsze mowil o baby ze to jego siostra. Oczywiscie juz bylam na zakopach by kupic kilka rozowych rzeczy i pokazac je wieczorem Arturowi :) Napewno sie ucieszy!
Buzkam!!!
 
reklama
My już 3 tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że będzie chłopiec. Raczej średnio się ucieszyłam, bo ciągle boję się, że nie będę umiała go dobrze obsłużyć w sensie mycia, a później wychować na fajnego chłopaka. Ale powoli przyzwyczajam się do tej myśli i już jest dużo lepiej.
 
My też od 3 tyg wiemy że to będzie chłopczyk. Ale nie będę ukrywać że liczymy na dziewczynkę. Także czekamy na usg połówkowe.
Jeśli mimo wszystko będzie to chłopczyk to będzie -jak to napisała muminka- parka itez nie będzie źle. No zobaczymy.
Żadnych ciuszków jeszcze nie kupuję bo uważam że na tym etapie ( 13tc) lekarz mógł się pomylić.

Madlein jesli będzie chłopczyk to imię damy takie jak Wy:-) Jeśli dziewczynka to będzie Alicja albo Aleksandra.
 
MUMINKA- gratuluje,choc widze,ze jestes dopiero w 16 tyg i napisze Ci ze ja w pierwszej ciazy nie nastawialam sie na plec(mamy corke) to w drugiej w 16 tyg i w 21 tyg.ginek stwierdzil,ze nic meskiego nie widzi ,pokazywal na usg,ze dziewczynka a w 24 tyg jak Niunia obrucila sie glowka w dol pokazaly sie meskie klejnoty!!!i co...mąż przez 3 tyg.chodzil jakis taki rozczarowany bo chcial miec 2 corki a tu syn...dlatego radze cieszyc sie z umiarem bo nastawienie na plec wtrzadza sporo krzywdy-ze tak napisze-a teraz kochamy synka nad zycie -wiadomo!!!!od czerwca staramy sie o trzecie dziecko i nawet nie bede chciala znac plci i jest nam obojetnie,byle sie udalo i bylo zdrowe:tak:pozdrawiam wszystkie mamusie.P.S. ostatnio kumpela na 200% miala miec DUZEGO ponad 4kg synka(juz myslala o ceserce) a urodzila 2500g corke a w domu wszyatko niebieskie:-D:-D
 
Muminka gratuluję dziewczynki:D ale Beacie i Madlein też gratuluję:) ja też po cichu marzę o dziewczynce, no ale przecież najważniejsze jest zdrowie:) przy pierwszej ciąży też pragnęłam dziewczynki a teraz nie wyobrażam sobie żeby było inaczej bo mój Dawidek to moje najukochańsze słoneczko i już bym nie zamieniła na nic innego:)
 
Akurat temu lekarzowi można ufać, zwłaszcza że mały się tak fajnie rozłożył, że nawet my widzieliśmy klejnoty. Oczywiście lekarz potwierdzi na 100% na połówkowym, ale teraz już nam dał 99,9:tak:
 
Ja milam robione usg 4D dlatego to naprawde dobrze bylo widac :tak: Duzo sie ruszala i ogolnie moglismy ja zobaczyc z kazdej strony a noszki zawsze miala rozlozone ze niemogla niczego ukryc:-D
4 tyg temu mala byla odwrocona pleckami i nic niewidzielismy!
Gratuluje wam mamusie synkow i coreczek!
 
Gratuluje Wam już poznania płci;)
Ja nie wiem czy chce znac płeć dzidziusia troche mnie kusi ale z drugiej strony jest mi to obojetne czy dziewczynka czy chłopczyk.
Mój narzeczony nie chce znac płci a ja tak ciut ciekwska jestem;)
 
reklama
Dziewczyny chyba jednak każda z nas gdzieś bardzo bardzo głęboko ma w wyobraźni obraz swojego maleństwa określonej płci. Myślę, że nie ma w tym nic złego, jeśli podchodzi się do tego z rezerwą.
W pierwszej ciąży jak na usg dowiedziałam się że na 1000% chłopak, to się aż popłakałam po wyjściu z gabinetu, bo bardzo chciałam mieć dziewczynkę. Mąż zachwycony zaraz kupił kwiaty. I co ? Urodziłam zdrowego synusia i śmieję się, że teraz to cycuś mamusi. Kocham go nad życie i jest moim oczkiem w głowie.
Teraz przyzam szczerze staraliśmy się zaplanować dziewczynkę ;-)Co z tego wyszło, życie pokaże.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry