reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopczyk czy dziewczynka ?

MagdaK85

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
74
Witajcie :)
Może sprawne oko którejś mamusi podpowie czy po tym rozmazanym USG można stwierdzić płeć maleństwa :)
 

Załączniki

  • download (15).jpeg
    download (15).jpeg
    117 KB · Wyświetleń: 475
  • download (12).jpeg
    download (12).jpeg
    115,5 KB · Wyświetleń: 184
  • download (7).jpeg
    download (7).jpeg
    130,1 KB · Wyświetleń: 184
reklama
Witajcie :)
Może sprawne oko którejś mamusi podpowie czy po tym rozmazanym USG można stwierdzić płeć maleństwa :)
Wg mnie wygląda to na dziecko...
Poważnie, jak lekarz nie powiedział płci to losowe osoby z forum powiedzą.

A jak powiedział płeć to możesz mu zaufać lub powtorzyc badanie u innego specjalisty.
 
Nie chodzi tu o brak zaufania do lekarza tylko o to, że w dniu USG mamusia nie chciała znać płci dziecka.
Ciekawość jednak wzięła górę 😀
I wiem, że lekarzami nie jesteśmy (przynajmniej w większości) więc nie ma co się spinać. Za to są tu mamy z różnym doświadczeniem i na ich opinię liczę 😀
 
Wg mnie wygląda to na dziecko...
Poważnie, jak lekarz nie powiedział płci to losowe osoby z forum powiedzą.

A jak powiedział płeć to możesz mu zaufać lub powtorzyc badanie u innego specjalisty.
A mi pani doktor powiedziała "dziewczynka" a pan doktor na prenatalnych "chłopiec" :D
 
Nie chodzi tu o brak zaufania do lekarza tylko o to, że w dniu USG mamusia nie chciała znać płci dziecka.
Ciekawość jednak wzięła górę 😀
I wiem, że lekarzami nie jesteśmy (przynajmniej w większości) więc nie ma co się spinać. Za to są tu mamy z różnym doświadczeniem i na ich opinię liczę 😀
Wystarczy zaczekać do kolejnej wizyty i zapytać. A jak się niecierpliwisz to zadzwoń i niech sprawdzą w karcie jaka płeć.

Co Ci da opinia przypadkowych osób? X dziewczyn napisze, że to chłopiec. Y, że dziewczynka. A Ty nadal nie wiesz jaka płeć nosisz pod sercem 🤷
 
reklama
Do góry