reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopczyk czy dziewczynka?

Wydaje mi sie to dziwne, ale mam takie same odczucia co Esia:tak:
Mimo, że mam już synka, to wcale nie wiem czy wolałabym córeczkę. Jest mi to obojętne. Za to moje chłopy chciałyby dziewczynkę. Tatuś maży o córeczce, a mój syn ma wielkie poczucie sprawiedliwości i stwierdził, że chce siostrę, bo wtedy będzie po równo (narazie ich jest dwóch, a ja jedna):rofl2:
 
reklama
Jejciu jak słodko! Ja bym chciała tym razem chłopczyka, ale oczywiście co będzie to będzie. Tata też by chciał syna dla odróżnienia, bo nie chce być babskim królem. Za to córcia najchętniej by chciała siostrę, a my staramy się ją delikatnie namawiać na brata.:-) Na razie jest więc ogólnie "dzidzia".
 
ja chłopaka bym chciała, chłopcy to takie fajne zbiry roskoszne:)) a jak będzie taki sprytny jak jego tatuś, to w życiu się nie dowiem co narozrabiał i bede najspokojniejszą matką na osiedlu :) dziewczynki w różowych sukieneczkach i przesłodzonych landrynkowych pokojach jakoś do mnie nie przemawiają, ładnie wyglądaja u kogoś w wózku :tak:.
Ja w sumie nie chciałam sprawdzać płci ale mój Kot chce to niech ma:) On oczywiście chce dziewczynkę:))wiec jak to sie mówi:
Nie ważne jaka płeć byle by był zdrowy chłopiec :tak:
 
Ja dalej przy chłopczyku obstaje, ale już zaczynam mięknąć jeśli chodzi o dziewczynki. Wcale nie będę rozczarowana jak się okaże, że Dzidzior bez dzwonka się urodził :-D. Na pewno nie mogę powiedzieć po smakach co będę mieć, bo raz jem pączki, a drugim razem dostaję ślinotoku na widok ogórkowej. Heh no chyba, że będzie podwójnie:confused:, żeby życie miało smaczek i dziewczynka i chłopaczek?:laugh2::-:)laugh2:
 
Blanes, u mnie dokładnie to samo jeśli chodzi o smaki. Ale dzidzi na pewno jest jedno. W końcu obejrzane z każdej strony.
 
Ty spryciulko, chciałaś temat za jednym zamachem załatwić? :-D

Nie przejmuj się - bliżniaki to kosmici

A poza tym duża doza prawdopodobieństwa że bliźniaka i tak będziesz mieć :laugh2:
 
reklama
Cześć, dziewczyny.To mój pierwszy post - na razie jest u mnie szaro, ale z czasme to poprawię. Jestem w 16-17 tygodniu, też chcę mieć dziewczynkę ale co będzie to będzie.....Na razie pozdrawiam,
 
Do góry