reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopczyk czy dziewczynka?

E

efilo

Gość
Wiadomo że na razie jest za wcześnie żeby wiedzieć, ale w przyszłości może będziemy mogły się pochwalić co lekarz wypatrzył na usg.

Jestem ciekawa, czy chcecie się wcześniej dowiedzieć czy to kruszynka czy kruszynek. I czy nastawiacie się na coś konkretnego.

Nie ukrywam że my zrobiliśmy wszystko żeby to była Zosieńka. I przez to nie wiem czy chcę wiedzieć. Bo jak się okaże że to chłopczyk? Chyba poczekam aż mi będzie obojętne, 'byleby było zdrowe'
 
reklama
Dobry temat:-) ja nie myślę o płci przynajmniej świadomie, bo wyobrażając sobie mnie z dzieckiem właśnie wyobrażam sobie małą blondyneczkę w kiteczkach:-) może to będzie dziewczynka.....
 
Ja to bym chciała chłopczyka. Chłopcom łatwiej w życiu :dry: (czuję falę komentarzy w tej sprawie :-p )
 
Hej Blanes:-), ja też chcę chłopaka. Może nie dlatego że mu łatwiej, ale córcię już mam, a zawsze chciałam parkę. Ale oczywiście co będzie to będzie i tak będę szczęśliwa.
Mój mąż tak to przeżywa że już mu się śniło, że jak byliśmy na USG, to zabrał przyrząd lekarzowi i sam siusiaka szukał i był szcześliwy że znalazł, a potem okazało się że to pępowina;-) i strasznie był zawiedziony.
 
Dzagud
To dobry znak, podobno jeśli chodzi o dzieci, to w snach jest odwrotnie niż ma się urodzić. Czyli jak śni się dziewczynka, to będzie chłopiec i na odwrót.
 
Mi jest wszystko jedno pierwsza chcialam miec dziewczynke i udalo sie a teraz pewnie tez dziewczynka takie mam przeczucie ale moze tez byc chlopczyk naprawde jest mi to obojetne. Za pierwszym razem to mialam tak silne przeczucie ze nawet nie potrafilam sobe wyobrazic ze to chlopiec a do ostatniego dnia nie wiedzielismy co sie urodzi. Czasami to nawet na sile myslalam ze to chlopczyk bo balam sie ze jak sie faktycznie urodzi to sobie z tym nie poradze. Kada mimowolna mysl o dzieciatku to byla o dziewczynce i przeczucie mne nie zawiodlo.
 
Ja chce zdrowa dzidzie ,ale serce mi podpowiada ze to królewna,i zawsze mam cos słodkiego do ssania-moze dlatego ze po wizytach w wc mi gorzko,imie tez mam tylko dla dziewczynki-hi hi:-)
 
A ja będę zupełnie nie oryginalna... Tak długo i problemowo staraliśmy się o Cudaczka, że jest mi dokumentnie obojętna płeć. Nie sądziłam, że tak będzie. Zawsze myślałam, że będę chciała "to" albo "to" a zupełnie tak nie jest :-D
Oczywiście, będę chciała znać płeć od razu, gdy będzie to możliwe - a Wy?
 
reklama
Do góry