reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Chłopczyk czy dziewczynka :-)

Maema28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny jak myślicie ze zdjęcia. Chłopczyk czy dziewczynka? Lekarz nie umiał się określić a kolejne usg mam za dwa tyg... Podpowiecie? ;-)

reklama

olcia1718

Fanka BB :)
Rozwiązania
41
Ja tez jakbym siusiaka widziała :) Ale kurde ja lekarz nie widzi a ja widzę :p? Ktory tydzien? Z cm widze ze ok 6 to gdzies 12 tydzien o ile sie nie myle? I radze zaslaniac swoje dane:)

ewciiik

Rozwiązania
5
Ja tez jakbym siusiaka widziała :) Ale kurde ja lekarz nie widzi a ja widzę :p? Ktory tydzien? Z cm widze ze ok 6 to gdzies 12 tydzien o ile sie nie myle? I radze zaslaniac swoje dane:)
Olcia bo tys to już jako lekarz powinna występować

ewciiik

Rozwiązania
5
Nic nie widze, a to co mogłoby wskazywać chłopca moze być pępowina. U mnie tak było właśnie ok 12 tygodnia ciąży. Lekarz mówił ze moze chłopiec, ale ze nie jest pewny i zeby sie wstrzymać. Mam córkę wiec radzę sie wstrzymać i noe wróżyć z Olci

D

Deleted member 178885

Gość
UMiłego dnia

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Na tym zdjeciu Sandra nic nie widac

Ewcik da sie na tym etapie na podstwie nuba okreslic w 90% plec.

D

Deleted member 178885

Gość
ijakie:((( ech

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

ewciiik

Rozwiązania
5
Na tym zdjeciu Sandra nic nie widac

Ewcik da sie na tym etapie na podstwie nuba okreslic w 90% plec.
Wiem ze sie da, ale do tego potrzebny jest dobry lekarz, sprzęt i dziecko tez musi współpracować.
Także po zdjeciu wrzuconym na forum to raczej zgadywanka.

Do góry