• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Chłopczyk czy dziewczynka :-)

Maema28

Zaciekawiona BB
Dziewczyny jak myślicie ze zdjęcia. Chłopczyk czy dziewczynka? Lekarz nie umiał się określić a kolejne usg mam za dwa tyg... Podpowiecie? ;-)
 
reklama
Ja tez jakbym siusiaka widziała :) Ale kurde ja lekarz nie widzi a ja widzę :p? Ktory tydzien? Z cm widze ze ok 6 to gdzies 12 tydzien o ile sie nie myle? I radze zaslaniac swoje dane:)
 
Nic nie widze, a to co mogłoby wskazywać chłopca moze być pępowina. U mnie tak było właśnie ok 12 tygodnia ciąży. Lekarz mówił ze moze chłopiec, ale ze nie jest pewny i zeby sie wstrzymać. Mam córkę wiec radzę sie wstrzymać i noe wróżyć z Olci[emoji6]
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry