reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopczyk czy dziewczynka :-)

Maema28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2018
Postów
34
Dziewczyny jak myślicie ze zdjęcia. Chłopczyk czy dziewczynka? Lekarz nie umiał się określić a kolejne usg mam za dwa tyg... Podpowiecie? ;-)
 
reklama
Ja tez jakbym siusiaka widziała :) Ale kurde ja lekarz nie widzi a ja widzę :p? Ktory tydzien? Z cm widze ze ok 6 to gdzies 12 tydzien o ile sie nie myle? I radze zaslaniac swoje dane:)
 
Ja tez jakbym siusiaka widziała :) Ale kurde ja lekarz nie widzi a ja widzę :p? Ktory tydzien? Z cm widze ze ok 6 to gdzies 12 tydzien o ile sie nie myle? I radze zaslaniac swoje dane:)

Olcia bo tys to już jako lekarz powinna występować[emoji23][emoji23]
 
Nic nie widze, a to co mogłoby wskazywać chłopca moze być pępowina. U mnie tak było właśnie ok 12 tygodnia ciąży. Lekarz mówił ze moze chłopiec, ale ze nie jest pewny i zeby sie wstrzymać. Mam córkę wiec radzę sie wstrzymać i noe wróżyć z Olci[emoji6]
 
Na tym zdjeciu Sandra nic nie widac

Ewcik da sie na tym etapie na podstwie nuba okreslic w 90% plec.
 
reklama
Na tym zdjeciu Sandra nic nie widac

Ewcik da sie na tym etapie na podstwie nuba okreslic w 90% plec.

Wiem ze sie da, ale do tego potrzebny jest dobry lekarz, sprzęt i dziecko tez musi współpracować.
Także po zdjeciu wrzuconym na forum to raczej zgadywanka.
 
Do góry