reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

reklama
dokładnie Mycha, zdrowie maleństwa było dla mnie najwazniejsze a płec niewazna, kachalibyśmy tak i córcię jak i synka :)
 
U mnie też na 99% dziewczynka ,ale niechce kupowac samych różowych czy żołtych ubranek.Bo co będzie jeśl ten 1% wygra.Chociaż moja ginka powiedziła że nie zdażyło się jej pomylic.
 
ja też wybiorę ubranka w kolorze neutralnym. Od początku ginka mówi coprawda,że będzie chłopiec,ale na 100% uwierzę dopiero jak zobaczę.
 
mija79 pisze:
U mnie też na 99% dziewczynka ,ale niechce kupowac samych różowych czy żołtych ubranek.Bo co będzie jeśl ten 1% wygra.Chociaż moja ginka powiedziła że nie zdażyło się jej pomylic.
Ja mam mnóstwo żółtych dla chłopaka.
A co, nie pasują? :o część z nich ma nawet wyszyte ciężarówki itp :D
 
z kolorami dla dziewczynek jest o tyle łatwiej że niebieski też pasuje, gorzej jest z chłopcem bo jemu w różowym to nie bardzo. Ja też kupilam żółty komplecik dla dzidziusia dziewczynki/chłopca jeszcze wtedy. Choc wiecie co, czy w wieku tych paru tyg. to wazne, najważniejsze aby maleństwo dobrze czuło sie w tych ubrankach :)
 
Ja właśnie żółty/ kremowy uważam za neutralny.
W takim kolorze mam kocyk, rożek ręczniczek, kaftaniki. W innychkolorach też mam. Ale głownie kremowy i zielony.
 
Nakrętko spoko! czemu żółty miałby nie pasować do chłopca ;) faktycznie moze śmiesznie by było gdybyś go ubrała w różowy komplecik :laugh: przecież na początku to nie ważne w co go ubierzesz, ubierzesz w to co będziesz miała, a najważniejsze szczególnie na początku jest to żeby mu było dobrze i ciepło ;)
 
reklama
Moja przyjaciółka przy blixniakach nie wymślała i ubierała chłopaków nawet w różowe śpioszki ;)
 
Do góry