reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

Wiecie co... Co do wielkosci Dzidziusiow i ich urodzenia,to moja jedna znajoma pani z apteki 2 miesiace temu urodzila synka. Porod miala baaaardzo lekki i juz po 2 godzinkach byl na swicie,mimo,ze wazyl ... 4,5kg. ;D
 
reklama
Pewnie, że nie.
Moja siostra najpierw urodziła "normalną" dziewczynkę (waga ok 3300)
a później rodziła synka - mniejszego i mówi, że było ciężej.
Więc nie ma reguły.
 
Co do wagi dziecka to można przeczytać że wagę i wzrost dziecka należy potraktować jako bardzo orientacyjną, szczególnie w okresie okołoporodowym, gdzie różnice w wadze pomiędzy dziećmi są znaczne, a nie są wyznacznikiem jego kondycji. Czyli wcale nie jest powiedziane że dzidzia która urodzi sie z wagą np 2800g będzie w gorszej kondycji i gorzej się będzie rozwijać niż dzidzia która bedzie ważyć 4000g ;) więc spoko ;)

 
Ja to mówi moja teściowa: niewazne czy chłopiec czy dziewczynka.Ważne żeby było zdrowe,miało wszystko na swoim miejscu i tyle ile potrzeba.
 
mi lekarz na 2 usg powiedzial ze chyba dziewczynka bo on przyrodzenia nie widzi; ale jak bylam w sklepie i mialam kupic rozowe skarpetki to mnie odrzucilo; sama nie mam nic rozowego :p teraz sie okazalo ze to dziewczynka z jajami :p a ja sie zabezpieczylam kupowalam rzeczy w kolorach zoltych zielonych kremowych; jedynie co posciel sobie szczelilam niebieską bo mi sie podobala; kocyki reczniki dresiki mam zolte i zielone :D

co do wagi przed ciazą 50 kilo teraz 65; lekarz powiedzial ze jak dzidzia przy mojej budowie bedzie wazyla 3 kilo to bedzie dobrze; jem ile chce nawet nie macie pojecia ile jadlam zeby tyc tyc i tyccccc jak najwiecej i nadzieje mam ze po ciazy cos mi zostanie mam dosc wystajacych kosci :D maz sie cieszy ze w tylku mam wiecej i biust tez niczego sobie :D
 
Dzikuska no to super że te dodatkowe kg sprawiły ci tyle radości :laugh: przynajmniej tobie laska :laugh:
 
reklama
No ja na samym początku ciąży jadłam śledzie i zagryzałam czekoladą ;p teraz wiem, że będzie chłopak mmmmmmmmm zawsze mi się marzył synek 8)
 
Do góry