reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

jak dla mnie najwazniejsze zeby bylo zdrowe :tak: co bedzie to bedzie. czy chłopiec czy dziewczynka bedziemy kochać to malenstwo tak samo mocno :-)
chociaż ja i tak mam przeczucie od samego poczatku ze to dziewczynka :-) ale zobaczymy za 3 tyg. na usg moze juz cos bedzie widac :-D
 
reklama
Hmm-Alex-coś mi ta stronka nie chce się otworzyć :sorry2:Ale wróżba chińska z innego wątku sprawdza mi się co do córek a teraz wychodzi chłopiec-sprawdzałam też moją mamę-zgadza się(bo obydwie też w tym samym wieku rodziłyśmy-mam młodszą o 2 lata siostrę:-))Chłopca miałam wywróżonego 2krotnie-mój M.od początku czuje że to chłopak-ja raczej sugerowałam się na początku tym wszystkim .Ale po usg już wierzę że to synek-oczywiście te 10 procent zostawiam dla kolejnej panienki.Co do przesądów smakowych to nie wiem kto wymyślił te wszystkie bzdety...Jem wszystko co zdrowe-i to podstawa zawsze.Zachcianki nachodzą mnie różnorakie-ostatnio na słodkie i mleczne ale w poprzednich ciążach miałam na kwaśne i ostre(podobno na chłopca:-D!Marzę o synku ale nie nakręcam się jakoś niesamowicie-najważniejsze żeby urodził się zdrowy i nie za gruby:)))(tatuś jego miał 4,550 i 60 cm-szacunek dla teściowej:))))-moja młodsza córa 4100 i 51 cm -więc już wiem jaki to wysiłek.Do 3500poproszę;-);-);-)
 
Jeśli chodzi o płeć to mi wszystko jedno byleby było zdrowe.
Znalazłam stronkę http://ez_plec.w.interia.pl/tabela.index
Wg.niej mam 25% szans na chłopca i 75% na dziewuszkę. Hmmm :confused:Ciekawe czy się sprawdzi :-D:-D Może niech dziewczyny co już maja dzieci sprawdzą. Napiszcie czy się wam zgadza :tak::tak:

Nie sprawdza sie ani mnie ani siostrze!!!!
teraz wyszlo mi 20 procent chlopiec 80 dziewczynka kolejna wrozba i znowu corcia!!!!!! Bozeee tak bysmy chcieli:tak::happy:Ale najwaznijesze ze dzidzia sie rozwija prawidlowo:-)
 
Mi wszyscy mówią, że będzie dziewczynka. Z tych różnistych testów, wróżb też wychodzi dziewczynka. A ja już sama nie wiem. :sorry2: Kiedyś miałam marzenia żeby była dziewczynka, teraz w sumie jest mi to obojętne, byle dzidzia była zdrowa. Mam nadzieję, że na kwietniowym USG już będzie coś widać ;-) Na to liczę.
 
reklama
Do góry