reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Fragment książki "Ciężarówką przez 9 miesięcy", cos o plci!!!:-D:-D:-D

Ludzie w kółko pytają, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Zwykle odpowiadam: "Tak mi się wydaje. Tak mi w każdym razie powiedziano. Ale specjalnie wybredni nie jesteśmy. Ucieszy nas każda bliżej określona forma życia". Po czym słyszę: "Powinniście się dowiedzieć co to jest, żeby kupić właściwe ubranka." Na co ja: "A jakie to ma znaczenie? Kto oskarży czteromiesięcznego bobasa o krosdresing? Ty perwersyjny maluchu! Wyglądasz jak skrzyżowanie Violetty Villas z Michałem Wiśniewskim! Trochę więcej przyzwoitości!".
Inni pytają: "A co wy byście chcieli?". "Najchętniej żyrafę. Potrafią chodzić i same jeść już w godzinę po urodzeniu".:szok::-D:-D:-D
 
reklama
Dlaczego dobrze, ze sie w te wrozby nie bawisz???:confused:Sama piszesz ze to zabawa- wiec trzeba brac te wrozby z przymruzeniem oka i wielkim dystansem;-)


Wiem wiem że trzeba je brać z przymrużeniem oka :-) ale ja w nie po prostu nie wierzę dlatego ich nie robię :tak: jeszcze jak była jakaś jedna to się skusiłam ale już przy kilku dałam spokój :-D
 
jeżeli chodzi o marzenia, to chcielibyśmy córeczkę ....... :tak::-D:tak: pierwsze było niespodzianką aż do porodu, choć wewnętrznie czułam,że to jednak chłopiec i jest Kacperek ....... :tak: teraz jeżeli chodzi o wróżby z obrączką i te % to wychodzi dziewczynka, jeżeli chodzi o tablice chińskie to jednak chłopiec, jeżeli chodzi o opinie innych to tez mówią,że dziewczynka, a ja co czuję ............ na razie chyba tylko tyle,że rośnie we mnie małe szczęście ......:tak: które wczoraj miało już 10 cm
 
Wiem wiem że trzeba je brać z przymrużeniem oka :-) ale ja w nie po prostu nie wierzę dlatego ich nie robię :tak: jeszcze jak była jakaś jedna to się skusiłam ale już przy kilku dałam spokój :-D

Elunia, ale z przymrużeniem oka to właśnie chodzi o to, że to jest czysta zabawa.:tak: Ja też w to nie wierzę ani trochę, ale jedną wróżbę sobie zrobiłam właśnie dla zabawy:-D:-D Będę miała później radochę, jak wyjdzie na odwrót:-p
Po co piszesz, że na szczęście się w to nie bawisz?... Jak się nie bawisz, to nie psuj innym zabawy i nie krytykuj;-)
Przepraszam, że tak bezpośrednio, ale tak już mam, że piszę, co mi leży na wątrobie wprost.
 
jagolek ja nikogo nie krytykowałam ... jeśli Twoim zdaniem dobrze że się w to nie bawię jest krytyką no to jestem w szoku ( na szczęście nigdzie tam nie ma ) :-) nie rozumiem dlaczego ja nie mogę wyrazić opinii - po prostu napisałam nie bawię się w to bo nie wierzę w taką zabawę - przestępstwo ? :-D:-D zaraz będzie afera bo napisałam że nie wierzę we wróżby hehe :tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Afery nie ma. Tylko po co piszesz, że nie wierzysz, wiec nie robisz? Kto ci powiedział, że np.ja wierzę? Jakbym nie robiła wróżby i by mnie to nie interesowało, bo bym się po prostu nie wypowiadała na dany temat... ale proszę bardzo: pisz co chcesz :happy:
 
Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.

chlopiec czy dziewczynka nowa wrozba!!!!!

hmmm mi znowu dziewczynka;-):szok::-D
Hahaha smieszna ta wrozba :-) Wyszlo mi 29 proc chlopak, 79 proc ze dziewczynka. Tylko ,ze chlopaka poznaja po moczu, brzuchu a dziewczynke,ze co mam tyle samo wlosow na nogach.. hahaha ja w ogole nie mam wlosow prawie :-D

Wczoraj robilam sobie wrozbe nad brzuchem i nad reka. Nad brzuchem ruchy koliste, a nad reka wahadelko :-) Czyli,ze chlopiec. Teraz to dopiero mam hahaha wczoraj,ze chlopiec, dzis,ze dziewczynka... I tak do porodu w niepewnosci :-D
 
reklama
Do góry