reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Oli ale fajny tekst!!! :-D:-D:-D

Wiola i Jarzebinka mam tak samo - z chińskiej chłopak, z pozostałych dziewczynka. Jeszcze nad brzuchem nie robiłam, ale zaraz zrobię :tak::-D

Ja to lubię tak zgadywać, czasami śmiesznie jest a czy się potwierdzi...?
Zresztą i tak już kochamy nasze dzidziusie, więc płeć tego nie zmieni :tak:
 
reklama
Z chińskiej wróżby - chłopczyk
Pozostałe wróżby - dziewczynka :tak:
Jeszcze tylko mniej więcej pół roku i będzie wiadomo :-D
:-D:-D:-Ddobre!!!! jeszcze tylko pol roku i bedzie wiadomo:tak::-D

Hahaha smieszna ta wrozba :-) Wyszlo mi 29 proc chlopak, 79 proc ze dziewczynka.... I tak do porodu w niepewnosci :-D
Wrozb jest mnostwo i zazwyczaj wychodzi raz dziewczynka raz chlopczyk, oczywiscie to zabawa, ale jak mam byc szczera to najbardziej...no prawie wierze:-pwe wrozbe z obraczka i miarka krawiecka, poniewaz od pokolen sie u nas sprawdzalo, nie bylo pomysli poko co i mam nadzieje ze i w naszym przypadku nie bedzie:tak:;-)

Tak sie zastanawiam, moze zrobimy taka liste????????
Np Przeczucia(pragnienia)-Usg-Urodzila...
  1. Oli -dziewczynka-.......-........
  2. .......................
moze cos pozmieniacie i bedziemy sie wpisywaly????:confused:co Wy na to ??zobaczymy na ile sie sprawdzi??:happy:
 
Oli ale musisz sprecyzować - czy przeczucia czy pragnienia :-D bo to jest różnica :tak: Ja np nie mam przeczuć a pragnienie - dziewczynka, a nstawiłam się że będzie synek - nawet mówię czasem mały Locio (od Lotar) na co mój M się złości bo imię mu zupełnie nie pasuje :-D
 
:-D:-DIndygo sama sie z siebie smieje, wiem ze to roznica:-D:-Dkurcze nie moglam sie zdecydowac, moze Wy wybierzecie????? Wybaczcie mi dzis ajjjj ta goraczka:-p

Przeciez sama mam przeczucia na chlopca a chcialabym dziewczynke!!!!!ale jestem gapa:sorry2::zawstydzona/y:;-)
 
Tak sie zastanawiam, moze zrobimy taka liste????????
Np Przeczucia(pragnienia)-Usg-Urodzila...
  1. Oli -dziewczynka-.......-........
  2. .......................
moze cos pozmieniacie i bedziemy sie wpisywaly????:confused:co Wy na to ??zobaczymy na ile sie sprawdzi??:happy:
No nawet nie zly pomysl :)

Ja tez wierze najbardziej we wrozbe z nitka i obraczka.. :-D jak znacie jakies inne wrozby , linki do nich czy cos to dawajcie. Ja lubie takie bzdury, choc z przymrozeniem oka podchodze ;-) hyhy
 
Tak sie zastanawiam, moze zrobimy taka liste????????
Np Przeczucia(pragnienia)-Usg-Urodzila...
  1. Oli -dziewczynka-.......-........
  2. .......................
moze cos pozmieniacie i bedziemy sie wpisywaly????:confused:co Wy na to ??zobaczymy na ile sie sprawdzi??:happy:
To ja może dopisze się za tydzień będę akurat po usg 4D:-D póki co to ciężko określić moje przeczucia. Niby brak mdłości i w miarę ładna cera to oznaki na chłopca. ;-) A z drugiej strony moja siostra urodziła dziewczynkę a tez nie miała żadnych mdłośći. Z tymi problemami skórnymi to u mnie są ale nie jako pryszcze ale jako okropnie sucha skóra i nasilona alergia. :no: Zawsze miałam problemy z sucha i wrażliwą skórą, ale teraz podczas ciazy jest dwa razy wrażliwsza.:zawstydzona/y:
 
Moze za wczesniej na ta tabelka, bo tylko pierwsza rubryka bedzie zapelniona dopiero z czasem kolejne, no ale wkrotce juz polowkowe i mysle ze juz sie dowiemy kogo nosimy:):):)::-);-)
 
Moze za wczesniej na ta tabelka, bo tylko pierwsza rubryka bedzie zapelniona dopiero z czasem kolejne, no ale wkrotce juz polowkowe i mysle ze juz sie dowiemy kogo nosimy:):):)::-);-)

A widzisz Oli - ja sie nie dowiem bo nie chce wiedziec tak jak z Adasiem , czekam na niespodzianke we wrzesniu , a przeczuc tez nie mam bo mam juz i corcie i synka i jakos mi wszystko jedno - nie ma zupelnie znaczenia :tak:
Narazie mam w sobie mego malego zlowika i juz ( choc moj maz twierdzi ze to bedzie chlopiec)
Z Julka tez nie chcialam wiedziec ale przy ostatnim usg w 8 miesiacu pani od sono "niechcacy sie wygadala" a pozniej mnie przepraszala ze niby teraz wszyscy chca wiedziec - a ja jej na to ze nie wszyscy :no:...... ja lubie niespodzianki;-)
A czy jest jeszcze ktos kto czeka do wrzesnia ? czy tez jestem tylko ja ..... hihi :-D
 
reklama
Do góry