reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Jogobelka gratuluje chlopca!!! Normalnie troszku Ci zazdroszcze tej wiadomosci, sama juz sie tak nie moge doczekac... :sorry2:

_oli_ Tak teorotycznie ma sie mdlosci na dziewczynke, nawet mi pani ginekolog tlumaczyla dlaczego jest ich wiecej lub bardziej intensywne niz na chlopca, ale ci nie powtorze, bo nie pamietam...:zawstydzona/y: Ja z Natala prawie nie mialam mdlosci, nie wymiotowalam ani nic, i tez wskazywalo na chlopaka a tu cora :-D Teraz tez moje mdlosci trwaly kilka dni, i to takie slabe,ze nawet nie mysle o tym jak o symptomie na chlopca czy dziewczynke, bo u mnie sie to po prostu nie sprawdza :rofl2: Jesli sie jednak wymiotuje i mdlosci sa o duzym nasileniu to duze prawdopodobienstwo,ze bedzie to dziewczynka :-D:-D:-D
 
reklama
Jak widac roznie to bywa z tymi mdlosciami i zachciankami:confused:
Moja kuzynka ma dwie coreczki i przy zadnej nie miala mdlosci nic a nic!!!!:-p
Ja jak chodzilam z Olivierkiem mialam poranne mdlosci krotko bardzo!!!:tak:
Teraz mam okropne mdlosci rano wieczorem, Pierwszy trymestr minal a ja mam coraz gorzej:sorry2:Zobaczymy....:-):tak:;-)
 
Ja to się na początku martwiłam tym brakiem mdłości - ponieważ przy pierwszej wizycie u położnej - nikt mi nie badał krwi i w zasadzie nikt nie chciał mi potwierdzić ciąży aż do 11 tygodnia - wtedy to zrobiono mi USG i potwierdzono ciążę - ale mdłości nie pojawiły się nigdy :no:
 
Wiola pozazdroscic!!!!!!!!!!!! Nie mialas mdlosci o ranyyy ale fajnie:-)
Ja juz jestem nimi zmeczona :baffled::confused::sorry2:
 
ja też już nie mogę się doczekać aby się dowiedzieć czy to mały kosmita czy kosmitka:-):-):-). Byle do poniedziałku
Jogobelka...ja też chcieć chłopca:-):tak:
 
A ja jestem pewna że to bedzie dziewczynka,nie żebym jej tak pragneła ale nie mogę sobie wyobrazić chlopca,mój R tez twierdzi ze córa chociaz on wolalby synka.Ogólnie wszystkie wróżby i znaki na niebie oraz cała rodzinka twierdzi że dziewczynka.Bede bardzo zaskoczona jak to jednak synek :-)Ale fajne to oczekiwanie nie?
 
jlo pewnie, że fajne jest to oczekiwanie, domysły, a potem niespodzianka na końcu!!
Co do wymiotów - nie ma reguły. Koleżanka przy pierwszej ciąży męczyła się okropnie, kilka razy dziennie itd - był chłopak. A w drugiej nic, wszyscy gadali, że braciszek będzie - a tu dziewczynka. Tylko śmiejemy się, że objawy przepowiadały nie płeć a naturę dzieci. Bo synusia ma spokojnego, bardzo wrażliwego i uczuciowego. Natomiast córeczka miała 2,5 roku jak poszła do przedszkola i poustawiała wszystkich po kątach :rofl2::-D
 
cytat: Również z twojego zachowania można podobno wyczytać, czy nosisz w sobie dziewczynkę czy też chłopca. Jeśli w ciąży często miewasz humory, najprawdopodobniej urodzisz córkę. Taki przesąd odzwierciedla wyraźnie stereotyp kobiety, jako istoty histerycznej - gdy się taka zagnieździ w brzuchu innej, trudno z nimi obiema wytrzymać. Na szczęście stereotyp to coś, z czym możemy walczyć.

Hahaha :-D:-D:-D:-Dto takiej jednej jak my dwie nie ma zadnej! :-D:rofl2:;-)

Ja czuje,ze mam chlopaka, tylko te wszystkie objawy wskazuja na dziewczynke.. Ale z Natala czulam,ze mam corke i sie nie pomylilam, chociaz wszysyc mowili,ze chlopak bedzie nawet moja gin. ha!:rofl2::-D:-D
 
reklama
Mi marzy sie coreczka, ale mam przeczucie ze to bedzie jednak chlopiec :-)
nie mam jakos specjalnie objawow na chlopca, ale ta intuicja.... :-D:-D
Zobaczymy na nastepnym usg, bo to dopiero 4 miesiac i jeszcze nie widac :-p
 
Do góry