reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Mnie też wszyscy odwodzą od poznania płci - mówią, że to jest tak fajnie urodzić - i wtedy się dowiedzieć, że niby człowiek jeszcze bardziej zapomina o bólu z przypływu wrażeń i tej wielkiej niespodzianki. Ale ja strasznie niecierpliwa jestem i wiem, że nie wytrzymam:-D:-D:-D
 
reklama
No właśnie ja też nie jestem w stanie wytrzymać. Zwłaszcza, że mąż też chce wiedzieć, więc motywacja podwójnie osłabiona;-)
 
Fajna sprawka z ta niespodzianka ale kto wytrzyma do wrzesnia:no:na pewno nie ja i nie moj M:rofl2::tak:mysle ze tak czy siak i tak jest to czekanie az do momentu porodu, bo przeciez zdarzaja sie pomylki i wtedy to dopiero jest niespodzianka:-D:-D:-D
 
Co do płci to moje przeczucia i przeczucia mojego M są takie same, czyli oboje myślimy że będzie synuś i tak też chcemy, ale jak będzie córuś to również będę się bardzo cieszyła, będzie moją księżniczką:tak:
U mnie w rodzinie jest bardzo dużo dziewczynek, więc może dlatego chciałabym mieś chłopaczka a z drugiej strony wszystkie ubranka musielibyśmy kupować od podstaw, a jeśli będzie dziewczynka to większość już mamy odłożone przez moją siostrę, która ma 2 córeczki. W czwartek mam USG więc może już będziemy wiedzieć;-)
 
Ja się już mogę zdeklarować. Drugi lekarz powiedział że będzie chłopczyk !!! Chciałam dziewczynkę ale do myśli o chłopcu już przywykłam więc cieszymy się ogromnie:-):-):-)
Co do przesądów to mdłości nie miałam więc powinna być dziewczynka;-)
 
Oj jagobelka gratuluję chłopca. Ja tez chciałbym piierwszego chłopaczka, ale w sumie to wszytsko jedno oby zdrowe:) Ale przeczucia mam na chłopca. Wymiotowałam i to strasznie do tej pory zaach mięsa mnie odrzuca do łazienki. Mam pryszcze brzuszek jest taki rolzany ja na buzi wydaje się opuchnięta i zmieniona, i mocz mętny(ale u mnie to może byc inna historia).We wrózby nie wierzę.Choc powiem Wam, ze rok temu sobie wrózyłam, i wrózka powiedziała m że pocznę maleństwo w okresie zimowym, to bedzie znak jesienny i to będzie synek. ALe po niedługiej przerwie znów zajdę w ciąże i to będzi etez chłopak z letniego znaku zodiaku. A moja bratowa ma problemy z zajsciem i zajdzie zaraz po mnie i będzie miała dziewuszke:) Odkąd jestemw ciazy moja bratowa zaczęła się mocno leczyc co tydzien do lekarzy i ma 2 miechy na zajscie w ciąże bo podobno u Niej już wszytsko oki, jeśli nie to brata zbadają. więc wszytsko możliwe...:)
 
Ostatnio podczas badania pytałam się lekarki czy widzi już płec a ona się tylko uśmiechnęła i powiedziała, że nie ale dowiem się dopiero około 20 tyg na kolejnym USG ... co do przeczuc sądzę, że będzie to chłopczyk (najgorsze jest to, że kompletnie nie mam pomysłu na imię hehe) ... wywnioskowałam to z kilku czynników: wogóle nie wymiotowałam w pierwszym trymesytrze, miałam tylko bóle głowy, nie wyskakują mi syfki na twarzy, zajadam się słonym ostrym i kwaśnym natomiast słodkiego nie ruszam ... mój M stwierdził: Ja chcę synka! hehe
 
Ja się już mogę zdeklarować. Drugi lekarz powiedział że będzie chłopczyk !!!do przesądów to mdłości nie miałam więc powinna być dziewczynka;-)
To na dziewczynke ma sie mdlosci??????

Gratulacje synka:-):-):-)Bardzo szybko sie dowiedzialas, ja juz sie nie moge doczekac 5 maja licze ze sie dowiemy!!!:tak:
 
Jogobelka no to gratuluję!!
Ja pewnie dowiem się gdzieś za miesiąc.... Przeczucia nadal mam na dziewczynkę, ale... Wczoraj byłam u koleżnki, która ma dwóch synków. Młodszy ma dwa latka i tak się kleił do mnie przesłodko..... :-D W moich wyobrażeniach chłopcy byli bardziej powściągliwi a skoro też są misiaczkami-przytulaczkami to mi wszystko jedno hihihhihi :-D
 
reklama
Jogobelka gratuluję... :-)
Ja,jak większość z was,też muszę jeszcze sporo poczekać. Mnie powiedział gin,że dopiero w 22 tygodniu mnie skieruje na usg połówkowe,więc to będzie gdzieś w...maju.:dry: No cóż, czasu nie przeskoczę.
Aha,ja mdłości też w ogóle nie miałam i żadnych syfków na twarzy,ale za to słodkiego mogę jeść ile wlezie. :-):-):-) No ciekawa jestem baaaaardzo co to będzie.
 
Do góry