reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
kaluska-ja tez mialam tylko 1 usg i ginekolog powiedziala nam ze chlopak, i wtedy tez bylam pewna ze chlopak-a teraz sie tak zastanawiam a jak bedzie dziewczynka-nawet imienia jeszcze nie mam:szok: dla dziewczynki....a maluszek juz spozniony 2 dni.
Choc podobno to chlopcy rodza sie pozniej:tak:
 
Ja mialam 4 razy usg i za kazdym razem mowia ze synus-dwoch lekarzy;-)
Ale tak na serio nigdy nie widzielismy na zdjeicu usg siusiaczka :-p:laugh2::laugh2:
Jak chodzilam z olisiem wyraznie bylo widac sprzecik:rofl2::tak::-D
Ale po wygladzie brzuszka i kalendarzu chinskim i wogole wiem ze jest synus, zreszta jakby sie okazalo zejednak jest coreczka to czulabym sie jakby mi ktos zabral Adrianka:-:)sorry:chodz na poczatku marzylismy o drugiej corci:cool2:
 
dziewczyny chyba zadnej z nas nie przytrafila sie niespodzianka???????Wszystkie potwierdzilysmy plec z usg??:rofl2: a co do odczuc, rowniez sie nie pomyslilam-jest chlopczyk:tak:;-)
 
Ja sie pomylilam :) czulam ze chlopak, po usg pierwszym wyszlo ze dziewczynka i juz do konca wiedzialam,ze dziewczynka... i w sumie nie myslalam,ze bedzie niespodzianka! Wszystko mialam rozowe...
ale faktycznie.... wszystkim sie sprawdzilo,to co z usg... :rofl2:
 
Moj bobasek to był tak ułożony że ciężko było dojrzeć na USG tylko raz lekarz mi powiedział że chyba dziewczynka tak na 70% a na kolejnych żebym się nie nastawiała za bardzo bo jest tak ułożone że nie widać a z dziewczynkami to różnie bywa ;) Ale ja jakoś czułam że to dziewczynka no i jest córeczka :)
 
U nas wszystkich sie sprawdziło, ale u mnie na porodówce koleżanka przeżyła szok, chodziła do różnych lekarzy!!miała ok 8 usg i na wielu potwierdzoną dziewczynkę, po mega szybkim porodzie okazało sie, ze wyszedł ku wielkim zdziwieniu lekarza, ojca i matki SYN:)
tak wiec niespodzianki się zdarzają.
 
Mi 4 niezależnych lekarzy powiedziało, że będzie dziewczynka no i tak się nastawiłam, ale do samego końca nie wierzyłam temu na 100%. Wszyscy mi różowe ciuszki przynosili, ale jak ja coś kupowałam np. pościele, ciuszki, zabawki to raczej w neutralnych kolorach, tak na wszelki wypadek:) No i wyszła śliczna córcia, która teraz leży ubrana w żółte śpiochy:cool2:
 
Ja zanim mialam zrobione usg wiedzialam ze bedzie chlopiec, no i moje przeczucie potwierdzilo sie i teraz mam slicznego synka:-):happy::happy::happy2::happy:

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry