reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

to ja dodam swoją historię, w rodzinie same dziewczynki wiec przy 1 ciaży też imyślałam o chłopcu, maż o dziewczynce nie wspominał, marzył mu się syn, niestety lub dziś wiem, ze stety okazało sie, ze dziewczynka, oczywiscie córusia tatusia. przydrugiej ciaży planowałam płęć, zgodnie z owulacją, miałam testy owu;acyjne, wstrzymywałam sie do owulacji i udało się, płeć zgodna z planem czyli synulek mamuni oczywiście:)
nie wiem, czy ta metoda skuteczna, ale nam się udało!
 
reklama
O szyszunka to dokładnie napisz o tej medodzie. Wiadomo Milcia to córunia tatunia, choć narazie mamusia jest najważniejsza, ale widzę jaki wielki wpływ ma tatuś na Milunie. Ja też byłam pewna,że będzie chłopiec a los dał mi ukochaną córcię teraz chciałabym mieć chłopca, bo wiadomo chyba każdy facet marzy by mieć synka.
 
Mam dwie córeczki Zosie(5) i Marysie(2) i teraz znów jestem w ciąży i zrobiłam ten test i wyszło mi ,że będę mieć córeczke a na USG wyszło ,że synka.Już się pogłubiłam !!! Z mężem czekamy z niecierpliwością na synka a wszystko okaże się juz za kilka tygodni a wgl mam juz wybrane imiona dla synka i córeczki

chłopiec otrzyma imię (Michał lub Tymek)
dziewczynka otrzyma imie Tosia

Jak myślicie ładne ??

Wow gratuluje ciazy :))
Michal jest slicznym imieniem,wlasnie moj chrzesniak otrzymal to imie :) I Tosia rowniez mi sie podoba :)Ja uwazam,ze super.Tylko Antonina a juz mniej mi lezy hyhy
 
:-D Witam ja mam dwie córeczki i teraz bardzo bym chciała synka przy córkach jadłam słodycze jak nałogowiec a teraz odwrotnie tylko słone i ostre wię jest nadzieja i ciąża jest zupełnie inna od samego początku mdłości i wszystkie zle dolegliwości a z córkami to gdybym nie poszla do lekarza to chyba bym szybko sie o ciaży nie dowiedziała tak bez objawowo wszystko sie odbywało poczekam zobaczymy teraz usg więc może akurat już bedzie coś wiadomo ;) córeczki to prawdziwe skarbeczki ale synek to już komplecik by był:cool2:
 
Do góry