reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Chłopiec czy dziewczynka- pomyłki lekarzy na usg

Mamacita2019

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
czesc kochane jak sądzicie jaka to płeć?
lekarze w 13 tygodniu stwierdzili inna, po tym usg z którego zdjęcia wstawiłam znowu odmienne zdanie i teraz już nie mam pojęcia jak zwracać się do dziecka w brzuszku.
dziewczyny pomóżcie!

Załączniki

reklama
Rozwiązania
0
Dziewczyny, pomocy.
Co wizytę dostaje inne informacje o płci. Na ostatniej lekarz stwierdził, że nie jest pewny bo zasłania rączka.
A później wśród zdjęć znalazłam takie (załącznik).
Czy to ta rączka? Czy to penis?
Screenshot_20190505-000502_Photo Editor.jpg

Ja już zglupialam...
Zdjecie z 31tc.

Paulinaxxem

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny! Powiedzcie mi co wy tu widzicie? Strzalka niby wskazuje siusiaka, ale szczerze to mi wyglada na pepowine ? Lekarz sie uparl ze to chlopiec ale nie wydaje mi sie juz teraz.Zobacz załącznik 978710

boska.ka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja prowadzę swoją ciążę w Lux medzie i lekarz, który wykonywał mi USG w 13tc nie chciał zdradzić jaka będzie płeć, żeby nie wprowadzać nas w błąd.
Cierpliwie (chociaż już coraz mniej :p) czekamy do następnego USG w 20tc, które już za 11 dni!!
Trzymajcie kciuki, żeby malutkie pokazało co tam ma! :):)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry